Gösterilen sonuç sayısı: 6

Göstermek 9 24 36

Cuppon Alıcılıar

Cuppon alıcılar kepenk alıcıları başta olmak üzere butonlu ve trafolu olarak çeşitlere ayrılan alıcı sistemlerdir. Otomatik kontrolü sağlamak amaçlı kullanılan ürünler olup ihtiyaç dâhilinde bir mekanizmayı yönetmek amaçlı kullanılmaktadır. Genel bakımdan profesyonel kepenk kullanımlarının yanı sıra devre dışı kalan çalışma sistemlerinde kuru kontak veya kuru kontak tetikleme şeklinde karşımıza çıkmaktadır. Kepenk sistemleri açısından kullanım şekli çok yönlüdür. Kepenk sistemleri, panjur sistemi ve otomasyon kapsamında öne çıkan özellikle satılan bu ürünler fiyatları bakımından da uygun bir periyota sahiptir. Mevcut ihtiyaçlar dâhilinde kepenk sistemleri açısından büyük kolaylık sağlayan cuppon alıcılar iş yükünü de kaldıran bir sistem anlayışı sunar. Aynı şekilde vakit tasarrufu yapmanızı sağlamaktadır.

Cuppon alıcılar panjur, kepenk ve otomasyon sistemlerinde kullanılan marka olarak öne çıkmaktadır. 220V ve 10A ‘lik motorlarla kullanılan bu ürünler genel bakımdan size mükemmel işlev sunmaktadır. Kepenklerin, panjurların otomatik şekilde açılıp kapanması adına kullanılan sistemdir. Kumandalı veya butonlu şekilde kullanılan sistem trafo sistemiyle de kullanılabilmektedir. Mevcut alana yönelik net bir bilgi almanız işinizi kolaylaştıracaktır. Bu sayede hangi markayı veya hangi ürünün işinizi kolaylaştıracağını anlayabilirsiniz. Kapı motor güvencesi ile sunulan bu ürünler her alana yönelik aktiflik sunar. Kullanım alanı açısından eşya yükleme alanları, depolar, otoparklar gibi pek çok yerde kullanılması mümkündür.

Cuppon Butonlu Kepenk Panjur Alıcısı

Cuppon butonlu kepenk panjur alıcısı kumanda alıcı kart ürünleri olarak bilinmektedir. Genel bakımdan tüm kepenk ve panjur sistemlerinde kullanılan bu ürün aynı zamanda bir ihtiyaç niteliğinde değerlendirilmektedir. Butonlu yapıya sahip olmasından dolayı alıcı üzerinden motorun kontrolü de sağlanabilmektedir. Bu özelliği sayesinde çift yönlü avantaj sunan bir ürün olarak bilinmektedir. Yüksek algılama özelliği bulunan alıcıların hızlı ve kararlı çalışma prensibine sahip olduğu bilinir. Bu sayede en ufak bir aksaklık oluşturmamaktadır. Kepenk ve panjur sistemlerinde otomatik bir düzen oluşturabilen yapısıyla uzun ömürlü performans sunabilmektedir.

Cuppon Otomatik Kepenk Panjur Alıcısı

Cuppon otomatik kepenk panjur alıcısı kepenk ve otomatik panjur sistemlerinde kullanılan bir ürün olarak bilinmektedir. Kumandalı yapıya sahip olmasından dolayı alıcı üzerinden motorun kontrolü de sağlanabilmektedir. Bu özelliği sayesinde çift yönlü avantaj sunan bir ürün olarak bilinmektedir. Kepenk ve panjur sistemlerinde otomatik bir düzen oluşturabilen yapısıyla uzun ömürlü performans sunabilmektedir. Tente kapsamındaki ürünlerde de kullanılan alıcı sistemi her bakımdan uyumlu işlev özelliği sağlamaktadır. Bu nedenle birçok alanda kullanılan bir sistemdir.

Cuppon Otomatik ve Butonlu Kepenk Panjur Alıcısı Özellikleri

Cuppon otomatik ve butonlu kepenk panjur alıcısı kapı motor güvencesi ile sunulan yerli üretim malzemelerinden biridir. Kepenk sistemlerini otomatik hale dönüştüren bu ürün panjur sistemlerine de uyumludur. Bunun yanı sıra herhangi bir kepenk ya da panjur olması fark oluşturmamaktadır. İşlevsel tasarımı sayesinde her kepenk ve panjura uyum sağlar. Teknik bakımdan ise ürün özellikleri şu şekilde sıralanmaktadır.

  • Frekans: 433,92 MHZ
  • Çalışma Voltajı: 220 V AC 50Hz
  • Kontak Çıkışı: 220V-10A, 2 yönlü motorlarda kullanılabilir
  • Kumanda Kayıt: FixCode:42 adet şifre tanıtabilme özelliği
  • Kod Yapısı: Fix Code
  • Ölçüleri: 132 x 40 x 30 mm
  • Kullanım Alanı: Panjur, Kepenk, Tente, otomasyon

Yukarıda belirtilen butonlu, kumandalı ürünler butonlu kullanıldığı zaman motor kontrolü de sağlanabilecek tarzda üretilmiştir. Kumanda sisteminde kullanılırken alıcının kepenk sistemine yönelik bağlantı yapılması ile kullanılmaktadır. Aralarındaki en önemli farklardan biri budur. Fakat ortak özellikleri bakımından aynı frekans ve çalışma voltajı ile kullanıldığı bilinmektedir.

Cuppon Otomatik Kepenk Alıcısı Trafolu

Cuppon otomatik kepenk alıcısı trafolu özelliği sayesinde tüm kepenk ve panjur sistemlerine uyum sağlayan bir çalışma prensibine sahiptir. Kepenk, panjur sistemlerinde otomatik düzen sağlayarak işlevselliğini arttırır. Bununla birlikte güvenli bir kullanım olanağı sunar. Bildiğiniz üzere genel bakımdan trafolu sistemler daha geniş ürün yelpazelerini çalıştıracak güç anlamındadır. Aynı anda birden fazla otomasyon sistemi için uygunluk sağlayacak bir üründür. Bununla birlikte uzun yıllar kullanılacak bir ürün varsa mutlaka otomatik kepenk alıcısı kullanılması gerekmektedir. Çünkü her ürünün potansiyelini arttıran bir sistem vardır. Trafolu sistemlerinde kepenk, panjur ve otomasyon sistemleri açısından ürünlerin kullanım ömrünü uzattığı bilinmektedir.