Gösterilen sonuç sayısı: 2

Göstermek 9 24 36

Cuppon Kumandalar

Cuppon kumandalar kepenk sistemleri, panjur sistemleri ve otomasyon sistemlerinde kullanılan ürünlerdir. İnsanlar için büyük kolaylık sunan kumandaların uzaktan yönetebilme özelliği sayesinde iş yükünü kaldırdığı bilinmektedir. Bu nedenle çok yoğun kepenk, panjur veya otomasyon kullanımı açısından kumanda tercihinde bulunmak önemli bir seçim sayılır. Mevcutta aldığınız ürüne yönelik seçim yapmanız bu konuda akıllıca olacağı gibi tasarruf etmenizi de sağlayacak bir durumdur. Birçok yerde kullanılan kepenk, panjur gibi sistemler için kumanda kullanımı teknik yönden de kolaylık demektir.

Cuppon Kepenk Kumandası (2BK)

Cuppon kepenk kumandası otomatik kapı sistemlerinde kullanılan bir ürün olup kontrollerin tam anlamıyla elinizde olmasını sağlıyor. Kolay kullanım sunan ergonomik yapılı kumanda sistemi hızlıca kavranabilen özelliktedir. Kolay düzeneği sayesinde çalışanlarınızın her zaman güvenli şekilde açma ve kapatma işlevlerini yönetebilmesini sağlamaktadır. Bu sayede daha kullanışlı ve verimli kepenk kullanımı yapmanız mümkün olur. Kepenkler birçok yerde kullanılan ürünlerdir. Dükkân önü uygun olan tavan kısmına monte edilerek güvenlik koruması da sağladığı bilinir. Aynı zamanda olumsuz hava koşullarından iç mekânın etkilenmesini engeller. Depolar, garajlar, yükleme noktaları gibi birçok yerde göreceğiniz kepenk sistemi kumanda sistemi ile açıp kapatılmaktadır.

Cuppon Kepenk Kumandası (4BK)

Cuppon kepenk kumandası otomatik kepenk sisteminde kullanılan bir üründür. Genel bakımdan garaj kapılarında, panjur sistemlerinde, eşya yükleme alanlarında, depolarda, alışveriş merkezlerinde, iş yerlerinde ve atölye gibi pek çok yerde kullanılması ihtiyaç olan kepenk sistemleri için geçerlidir. Bu konuda kullanılacak yer bazında birçok alan daha belirtilebilir. Fakat en sık kullanıldığı yerler bakımından dükkân önü görebileceğiniz türdeki kepenklerin kumanda sistemi ile yönetildiği bilinmektedir. Modern yapılı ve şık tasarımlı kumanda türü ile oldukça profesyonel şekilde kullanım mümkün olmaktadır.

Cuppon El-Tipi 2 Kanallı Panjur Kumandası

Cuppon el-tipi 2 kanallı panjur kumandası otomasyon sistemlerinde yer alan ve birçok alanda kullanılabilen bir sistem olarak bilinmektedir. Özellikle son yıllarda daha fazla rağbet gören panjur sistemine yönelik akıllı uygulamalarla tanınmaktadır. Modern yapılı ve şık tasarımlı kumanda türü ile oldukça profesyonel şekilde kullanım mümkün olmaktadır. Özellikle son yıllarda otomatik sistemlerin daha çok kullanılmaya başlandığı bilinmektedir. Mümkün olan en üst düzey otomatik yapı sağlanarak mevcut iş yükü de düşmektedir.

Cuppon El Tipi Tek Kanallı Panjur Kumandası

Cuppon el tipi tek kanallı panjur kumandası panjur, ev, otomasyon, kurumsal alanlar ve perde kapsamında kullanılacak sistemi kolaylaştıran bir üründür. Modern yapılı ve şık tasarımlı kumanda türü ile oldukça profesyonel şekilde kullanım mümkün olmaktadır. Özellikle son yıllarda otomatik sistemlerin daha çok kullanılmaya başlandığı net gerçekler arasında yer almaktadır. Dış ortamlarda görüp beğendiğiniz konforu evinizde de kullanabilirsiniz. Bu sayede modern ve şık tasarımlı panjur işlevini kullanarak lüks bir yaşam tarzına geçiş yapabilirsiniz.

Cuppon El Tipi 6 Kanallı Panjur Kumandası

Cuppon el tipi 6 kanallı panjur kumandası ev ve otomasyon sistemlerinde kullanılırken perde ve panjur sistemi açısından önemli kolaylıklar sağlıyor. Özellikle konforlu yaşam tarzını öne çıkaran sistemi sayesinde kullanıcısını her daim memnun bırakacak bir ürün olarak biliniyor. İsteğe bağlı panjur sisteminin bulunduğu yerlerde mevcut kurulum dâhilinde yöneteceğiniz bu sistem kumanda ile oldukça kolay hale gelmektedir. Motor gücüyle çalışan sistemi kumanda ile yönetmek iş yükünü hafiflettiği gibi camların uzun vadeli temiz kalmasını da sağlar. Özellikle büyük alanlarda kullanılan panjur sistemi iş yükünü de hafifletmektedir.

Cuppon El Tipi 16 Kanallı Panjur Kumandası

Cuppon el tipi 16 kanallı panjur kumandası hayatı kolaylaştıran yapısı sayesinde aranılan bir özellik olarak düşünülmektedir. Mekanik ve otomasyon sistemleri içinde yer alan ürün uzun vadeli panjur kullanımları için geçerli olan kumandalar şık görünümlü şekilde tasarlanmıştır. Oturduğunuz yerden panjurlarınızı yönetebilme keyfi ayrıcalık sayılır. Akıllı ev sistemleri açısından değerlendirilen mekanizma ihtiyaç dâhilinde gerekli görülmektedir. Sadece ev tipi alanlarda değil birçok yerde kullanılabilen panjurlar için gerekli olduğu bilinmektedir. Motor gücünün çalışma sistemi sayesinde otomatiğe alınmış bir düzen oluşturulması mümkündür. Camlı alanların olumsuz hava koşullarında iç mekandaki havanın stabil düzeyde kalmasını sağlayan sistemdir. Yukarıda sayılan kumanda tipleri genel olarak cuppon kumanda seçenekleridir.