Tek bir sonuç gösteriliyor

Göstermek 9 24 36

Kanatsız

Kanatsız özellik kapı sistemlerinde mevcut durumunda öne çıkan ürünlerden biridir. Birçok kurumsal alanda kullanılan bir sistem olarak bilinir. Fotoselli kapı, hareketli fotoselli kapı, otomatik kapı sistemleri kapsamında bulabileceğiniz kanatsız türdeki kapıların fotoselli cam kapı sistemlerinden biri olduğunu söylemekte fayda vardır. Genel bakımdan çift kanatlı, tek kanatlı çeşitleri ile aynı özelliklere sahip olan ürünün tek farkı kanatsız olmasıdır. Aynı şekilde diğerlerinde de sadece öne çıkan önemli fark tek kanatlı ve çift kanatlı olmasıdır. Modern çağ yapısına ayak uyduran kanatsız teknikteki kapı çeşitleri özellikle camlı kapılarda kullanılır. Bu sayede daha konforlu bir görüntü elde edilmiş olur. Girilen mekânının havasını değiştiren bu sistem alelade bir yere gitmediğinizi de gösterir.

Kanatsız özellikli kapıların ortama sağladığı konfor da oldukça önemlidir. Çünkü cam kaplamalı kanatsız kapılardan kullanan yerlerin ekstra iklimlendirme ürünlerine de ihtiyacı yoktur. Ortamın hava düzeyini otomatiğe döndürecek bir sistem sunar. Böyle sıcak havalarda serinlik, soğuk havalarda ısı düzeyinin stabil kalmasını sağlamaktadır. Avantajlı bir kapı çeşidi olması beraberinde son yıllarda çok fazla talep gören ürünlerdir. Kapı çeşitlerinden kanatsız türde olanlar sık kullanım şekline de uygun şekilde yapılmıştır. Üst üste açılıp kapanması sorun oluşturmaz. Uzun ömürlü ürünlerdir. Ortama kazandırdığı şıklığın yanı sıra güvenliği de sağlayarak kolaylık sunan ürünlerdir. Bu konuda öne çıkan kanatsız fotoselli cam kapıların incelenmesi gerekmektedir.

Fotoselli Cam Kapı Sistemleri (Kanatsız)

Fotoselli cam kapı sistemleri kanatları hariç yani kanatsız adıyla da satılan bir üründür. Mevcutta yer alan camların kanatlar haricinde de kullanılması mümkün olabilir. Fotoselli kapı sistemleri iç mekânın dış alandaki olumsuz hava şartlarından etkilenmesini de önlemektedir. Aynı zamanda el teması gerektirmeden sensörün görüş açısı algılamaya geçer geçmez açılır. Aynı şekilde kapanması otomatik düzende ilerleyen kapı sistemleri mevcut iş alanına yönelik modern bir görüntü de katmaktadır. İşyerlerinde sıkça kullanılan bu sistem kartlı geçişlerle de entegre edilebilecek düzenleri de sağlayabilir. Güvenli bir sistem anlayışı sunan avantajlı kullanımı oldukça fazla talep görmektedir.

Fotoselli Cam Kapı Sistemleri (Kanatsız) Özellikleri

Fotoselli cam kapı sistemleri avantajlı görünümü ile kullanıldığı her alana şık görüntü ve güven katmaktadır. Şık görünümlü kapı sistemi sunan bu ürünün otomatik şekilde açılıp kapanması beğenilen bir güvenlik sistemi de oluşturmaktadır. Bankaların, hastanelerin çok fazla kullanmakta olduğu bu sistem hayatınıza hızlılık katacak özellikte çalışmaktadır. Bu nedenle yoğun ilgi gören otomatik ürünler arasında yer almaktadır. Yoğun şekilde kullanılan bu sistemin genel özellikleri şu şekilde belirtilmektedir.

  • DC24V Fırçasız Motor bakım gerektirmeyen sessiz ve güçlü fotoselli kapı motoruyla çalışması
  • Kontrol Kartı 32 bit Mikroişlemci kontrollü, dijital ayarlı çok fonksiyonlu kontrol kartı bulunması
  • İnfrared özellikli noktasal emniyet fotoseli bulunması
  • Her tuş ile farklı geçiş özelliği mevcut olması
  • Şifreli geçiş, parmak izi algılama sistemleri veya elektronik ya da mekanik kilit mekanizmaları ile entegre çalışabildikleri için güvenlik istenilen düzeye arttırılabilmesi
  • Yakınlık-uzaklık algılama ayarı, el, kol/dirsek sensörleri ile beraber kullanım avantajlarıyla son   derece hijyenik olması
  • Açılış ve kapanış hızı istenildiği gibi ayarlandığı için ortamınızın iklimlendirilmesinde ekstra sistemler kullanmanıza gerek kalmaması (Hava perdesi vb. sistemler)
  • İş yerleri, alışveriş mağazaları, bankalar, hastaneler, restoranlar, kafeler, depo girişleri vb. mekânlarda giriş çıkış kolaylığı ve güvenliği sağlaması

Fotoselli Cam Kapı Sistemleri (Kanatsız) Kullanımı

Fotoselli cam kapı sistemleri kullanılacak alana göre ölçülerek alınacak bir üründür. Kurulum montajı sonrası kullanım bilgisi hakkında satıcı firmadan detaylı bilgi alınabilir. Paket içinde ihtiyaca yönelik tüm malzemelerin yer aldığı bilinir. Fakat camı ve montajı dâhil olmayan bu sistem belirtilen ölçülere göre hesaplanmaktadır. Cam kapı sistemi sayesinde kullanılan alanda ekstra iklimlendirme aracına da gerek kalmaz. Açılıp kapanmasıyla sağladığı işlev gereken hava sistemini de sunabilmektedir. Kanatsız kapı kullanımları aynı zamanda isteğe bağlı avantajlarda sunar. Özelliklerindeki şifreli geçiş, parmak izi algılama veya yakınlık-uzaklık algılama sistemi bakımından da değerlendirilecek bir üründür. Ürünün genel performansı her iş yerinin beklendiği niteliktedir. Güvenli bir şekilde kullanılabilen bu ürünü gelecek yıllarda her türlü iş yerinde görmek mümkündür. Çünkü işlevsel güvenliği çok fazladır.