Tek bir sonuç gösteriliyor

Göstermek 9 24 36

İzmaksan Kumandalar

İzmaksan kumandalar kepenk sistemleri için kullanılan önemli bir ürün seçeneğidir. Genel bakımdan birçok yerde kolaylık sağlayan kepenk sistemiyle ilgili olan bu ürün kullanıldığı alan bakımından kepenk ve otomatik kapı motorları kapsamında tanınmaktadır. Kapı motor güvencesi ile öne çıkan bu ürün genel bakımdan üst düzey performans sunan bir üründür. Bu yüzden çok beğeneceğiniz yapısı sayesinde hayatınızda gereksiz yere harcadığınız vakit kaybına da son verme şansı bulursunuz. Bununla birlikte kumanda kullanımı vakitten de tasarruf etmenizi sağlarken güvenli alan oluşmasını da yönlendirilmiş pozisyona çevirir. Kepenk kullanılan alanlar normal açık görünümlü iş yerlerine göre kapalı haldeyken daha güvenlidir. Hırsızlık ve benzeri durumların çok sık yaşandığı dönemlerde her iş yerinin kepenk ihtiyacı bulunur.

İzmaksan kumandalar sayesinde bu durum kökünden çözülecek şekilde iş yeri kontrolü sağlanabilir. Kepenkler sadece dükkânlarda değil aynı zamanda eşya yükleme alanlarında, depolarda, atölyelerde, garajlarda ve birçok alanda kullanılabilir. Biraz ağır bir ürün olduğu için açıp kapatırken manuel sistemdeki zorluğu kimse çekmek istemez. Bu nedenle geliştirilen izmaksan kumandaların kullanımı çok yoğun potansiyele ulaşmıştır. Otomasyon sistemler için sunulan bu kolaylıkla birlikte otomatik kapı motorları da yönetilebilmektedir. Böylelikle vakit harcatan veya iş yükü oluşturan sistemler bakımından kumanda kullanılması önemli ayrıcalık sayılmaktadır.

 

İzmaksan 4 Kanallı Kepenk Kumandası

İzmaksan 4 kanallı kepenk kumandası bariyer, kepenk, otomasyon, panjur gibi birçok sistemde kullanılan üründür. Garaj kapıları veya kepenk bulunması gereken yerlerde ihtiyaç olarak bilinen kumandalar zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Bunun beraberinde iş yükünüzü de hafifletecek bir tasarımdır. Küçük ve şık görünümde olması kumandanın anahtarlık şeklinde kullanılabilmesini de sağlar. Kepenkler olumsuz hava şartlarında alanın mevcut hava ısısında kalmasını sağlar. Genel bakımdan profesyonel açma kapama işlemleri için kullanıldığı bilinmektedir. Kolayca öğrenebilen yapısı sayesinde herkesin kullanabileceği kolay kullanım özelliği sunmaktadır.  Aynı zamanda kepenk sisteminin aç kapa yaptırılması son derece hızlanmış bir işlem olarak görülür. Kumanda kullanımın işlevi bu yönüyle aranılan bir özellik olarak ta değerlendirilmektedir.

 

İzmaksan 4 Kanallı Kepenk Kumandası Özellikleri

İzmaksan 4 kanallı kepenk kumandası birçok kapı sistemlerinde açılıp kapanmasında aranılan işlevselliği sağlamaktadır. Kullanımı oldukça kolay olan bu ürün uzun süreli kullanılabilecek ekonomik bir yapıda tasarlanmıştır. İşlev özellikleri oldukça iyi olan bu kumandanın sağladığı potansiyel ile iş yükünden kurtardığı bilinen bir durumdur. Teknik yönden kolay kullanım sunan kepenk kumandasının özellikleri şu şekilde sıralanmaktadır.

  • Ürün Kodu: Kepenk kumandası
  • Kanal Sayısı: 4 Kanallı
  • Frekans: 433,92 MHZ
  • Çalışma Voltajı: 12V 27A
  • Güç Sarfiyatı: 5 mw
  • Mesafe: 30 Metre
  • Kontrol Biçimi: Mikro işlemci kontrollü
  • Dış Görünüm: Paslanmaz yüzey, krom kenarlık, siyah
  • Ölçüleri: 30 x 55 x 15 mm
  • Kullanım Alanı: Panjur, kepenk, bariyer, bahçe kapısı, otomasyon

Yukarıda sıralanan ürün özellikleri işlevsellik bakımdan kolaylık sağlayıcı avantajıyla öne çıkmaktadır. Önemli ihtiyaç olarak bilinen kumandalar kişiye yönelik iş yükünü de azaltmaktadır. Herkesin öğrenebileceği kolaylıkları sunan kumanda sistemi birçok alana uygunluk sağlamaktadır.

 

İzmaksan 4 Kanallı Kepenk Kumandası Kullanımı

İzmaksan 4 kanallı kepenk kumandası kapı sistemlerinin kontrollü ve istenen şekilde kullanılmasını sağlar. İş yerleri, eşya yükleme alanları, kepenk kullanılması gereken yerler veya yana kayar kapı sistemlerinde kullanılan üründür. Manuel olarak kullanılan kepenk sistemleri birçok yönden iş yükü ve zaman kaybı oluşturacak yapıdaydı. Fakat otomatik kullanım hakkı sunan kumandası iş yükünü düşürmekle birlikte zaman kaybı da oluşturmamaktadır. Bu sayede daha kullanışlı ve verimli kepenk kullanımı yapmanız mümkün olur. Kepenkler birçok yerde kullanılan ürünlerdir.

İzmaksan kumandalar kepenk sistemlerinin büyük kolaylığı olarak bilinmektedir. Kepenkler dükkân önü uygun olan tavan kısmına monte edilerek güvenlik koruması da sağladığı bilinir. Çünkü hayatta riskli pek çok durumlar olabilmektedir. Aynı zamanda olumsuz hava koşullarından iç mekânın etkilenmesini engeller. Depolar, garajlar, yükleme noktaları gibi birçok yerde göreceğiniz kepenk sistemi kumanda sistemi ile açıp kapatılmaktadır. Panjur sistemlerinde de kullanılabilen kumandalar eşit oranda açıp kapatma özelliği sunabilmektedir. İş yükünü hafifleten ürün olmasının beraberinde hayatınıza hızlılık katan aktifliği bulunur. Genel bakımdan kepenk sistemi kullanan yerler kumandalı işlev özelliğini de istemektedir.