Gösterilen sonuç sayısı: 2

Göstermek 9 24 36

Kepenk ve Panjur Aksesuarları

Kepenk ve panjur aksesuarları kapsamındaki ayarlama ürünleri manuel sisteme yönelik isteğe bağlı kullanılacak ürünlerdir. Ürünlerin kullanılmakta olan güvenlik sağlayıcı kepenk, panjur sistemlerindeki açılıp kapanma işlevlerini çalıştırmak üzere kullanıldığı bilinmektedir. Mevcut limitin ayarını yapmakta manuel sisteme dayalı özgür bir kullanım aktifliği sunan ürünler birçok yerde kullanım açısından da uygunlardır. İş yerleri başta olmak üzere güvenliğinin sağlanması istenen her yerde kullanılan kepenk ve panjur sistemlerine yönelik manuel ürün seçenekleridir. Limit ayar çubuğu ve manuel açıp kapatma sistemleri kişiye özgü bakış açısı da sunabilmektedir. Mevcut kepenk ve panjur sistemleri otomatik olarak ta kullanılabilen ürünler olsa da kumandasızda kullanılabilen ürünler olduğu bilinmektedir.

 

Kepenk ve Panjur Aksesuarları Modelleri

Kepenk ve panjur aksesuarları modelleri manuel şekilde kullanılabilen işlev özelliği sunabilen ürünlerdir. Kepenk ve panjur ürünleri aynı yönde hizmet sağlayabilen ürünlerdir. Özellikleri yönünden kişiye özgü kullanım imkânı sunan yapısı ise mükemmel şekilde tasarlanmış olmasından kaynaklanmaktadır. Bu kapsamda değerlendirilince özgün kullanım özelliği sunan ürünler 2 madde de belirtilmektedir.

  • Kepenk panjur limit ayar çubuğu
  • Manuel kepenk açma kolu kancalı 140cm

Yukarıda belirtilen ürünler kepenk ve panjur aksesuarları yönünden öne çıkan en önemli manuel ürünlerdir. Çünkü manuel ürünler hiçbir şekilde elektrik enerjisine gerek duymamaktadır. İş yükü kapsamında kısa süreli denge oluşturan ürünlerin uzun yıllar kullanılabilen yapıda tasarlandığı bilinmektedir.

 

Kepenk ve Panjur Aksesuarları Fiyatları

Kepenk ve panjur aksesuar fiyatları manuel kullanım özelliğine bağlı olarak değişken olduğu düşünülse de oldukça uygun miktarlarda satılıyor oluşu alıcılar açısından kolay temin edebilme imkânı sunmaktadır. Kaliteli malzemeden yapılmış olan bu ürünler tüm kepenk ve panjur sistemleri ile uyumlu şekilde tasarlanmıştır.

 

Kepenk ve Panjur Aksesuarları Kullanımı

Kepenk ve panjur aksesuarları kullanımı oldukça pratik bir kolaylıktadır. Her mekân sahibi açısından güvenlik seviyesini yükselten ürünlerin özgün şekilde isteğe bağlı kullanılabilmesi manuel sistemde olmasından kaynaklıdır. İsteğe bağlı limit ayarı yapabilir veya kepenklerinizi açıp kapayabileceğiniz ürünlerdir. Bu yüzden manuel anlamda kişiye özgü rahatlık sunan ürünler olduğu bilinmektedir.