Gösterilen sonuç sayısı: 3

Göstermek 9 24 36

Kontrol Kartları

Kontrol kartları led panolar veya otomasyon sistemleri için tasarlanmış devre yapıları olarak bilinmektedir. Birçok kontrol kartı vardır. Fakat güvenlik amaçlı öne çıkmış kartların genel adı kontrol kartı olarak bilinmektedir. Kontrol kartları genel bakımdan kullanıldığı alanda güvenli geçişlerin oluşması adına da kullanılmaktadır. Bu kartların genel özelliği özel yazılımlı şekliyle üretilmesi ve senkronizasyon olmasıdır. Bu durum aynı zamanda ayarlanabilme özelliğini öne çıkarmaktadır. Ayarlanabilir özellikli kart sistemi sayesinde istenilen alana göre kullanılma imkânı bulunmaktadır. Özellikle araç giriş çıkışı veya insan trafiğinin yoğun olduğu yerlerde kontrollü kapı sistemi sağlamak amaçlı kullanılmaktadır. Her bakımdan memnun kalacağınız bu sistem güvenli bir hayat anlayışı da sunmaktadır.

Kontrol kartları her firmanın kendine özel şekilde tasarlayıp üretebileceği kartlardır. Kapı motor güvencesiyle sunulan kontrol kartları ise Remco ve Cuppon olarak ikiye ayrılmaktadır. Her ikisi de potansiyel bakımdan aynı işlevi sağlayacak özelliktedir. Güvenlik çeşitleri bakımından kullanılması ihtiyaç olan kartların yoğun ilgi gösterilen ürünler olduğu düşünülmektedir. Bu kartların ortak özellikleri yana kayar kapı sistemleri başta olmak üzere kontrollü kapı sistemleri amaçlı kullanılmasıdır. Böylelikle iş yükünü düşürürken dalgınlıkla gözden kaçıracağınız güvenlik ihlali içinde kullanılmaktadır. Her bakımdan beğeneceğiniz yapısı sayesinde çok yönlü hizmet anlayışı sunan bir üründür. Genel bakımdan kullanıldığı alan bakımından kapı motor sisteminde iki markayla öne çıkmaktadır.

Remco KP-105 Otomatik Kapı Kontrol Kartı

Remco KP-105 otomatik kapı kontrol kartı otomatik kapı veya yana kayar sistemlerinde kullanılan bir ürün olarak öne çıkmaktadır. Özel alanlara izinsiz giriş çıkışları engelleyen bir özellik sunduğu gibi avantajlı bir kullanım yönü de bulundurmaktadır. Sistemin otomatik düzende çalışmasını sağlayan bir yapıda tasarlanmıştır. Kullanmakta olan özel alanlar için giriş çıkışlarda çalışanlara dair iş yükümlülüğünü de azaltmaktadır. Her seferinde kapı açmak ve kapatmak zaman kaybı oluşturmaktadır. Kolay kolay bozulmayan yapıda olması uzun süreli kullanımlar için uygun ürün olmasını sağlamaktadır. Sistemin otomatik düzene sahip olması nedeniyle tasarlanmış ürün kontrol kartının işlevselliğine bağlıdır.

Otomatik Kapı Kontrol Kartı Özellikleri

Otomatik kapı kontrol kartı özel alanların kapı sistemlerini otomatik hale getirebilen ürün olarak bilinir. Kart sistemi ile elde edilen aktiflik kontrollü bir şekilde kullanım hakkı da sunmaktadır. İş yükünü azaltan kapı kontrol kartının teknik özellikleri şu şekilde belirtilmektedir.

  • Frekans: 433,92 MHZ
  • Çalışma Voltajı: 220V AC 50HZ
  • Kumanda Kayıt: Fix Code:42 adet şifre tanıtabilme özelliği
  • Ayar Modları: Otomatik kapatma modu, motor yön modu, flaşör seçme modu, çalışma zamanı ayarlama modu
  • Güvenlik Donanımı: Fotosel ve motor limit switch girişi
  • Kontrol Tipi: Kumandalı ve kumandasız kullanım özelliği
  • Dış Görünüm: Polyester, siyah renk çeşidi
  • Ölçüleri: 130 x 106 x 45 mm
  • Kullanım Alanı: Garaj kapısı, bariyer sistemleri vb.
  • Harici Donanım: Emniyet fotoseli, emniyet switchleri ve flaşör lamba

Yukarıda belirtilen Remco ve Cuppon markası için ortak özelliklerdir. Uzun süreli kullanımlara uygun olan yapısı önemli güvenlik ihtiyacı olarak ta bilinir.

Cuppon KP-105 Otomatik Kapı Kontrol Kartı

Cuppon KP-105 otomatik kapı kontrol kartı yana kayar kapı sistemleri için önemli bir ihtiyaç olan kartlar uzun vadeli kapı kullanımları için gereklidir. Ayrıca bahçe kapılarının otomatik düzende çalışabilmesi amacıyla tasarlanmıştır. Garaj kapıları, bahçe kapısı otomasyonları ve kepenk sistemlerinde kullanılmaktadır. İçerisinde yer alan emniyet fotoseli ve flaşör lamba haricinde buton bağlantısı yapılabildiği bilinmektedir. Kapı sistemlerini yönetmek kapsamında önemli fonksiyon sağlayan bu kartlar akıllı kontrol sistemini de sağlar. Bu yönüyle avantajlı kullanım sağlayan kartların işlevi güvenlik kontrolü amaçlı da kullanılabilir durumdadır. İzinsiz giriş çıkışları engelleyen bu sistem sayesinde özel mekânların daha dikkatli kullanılabilmesini sağlamaktadır.

Garaj kapılarında, kepenk sistemlerinde, otomatik kapı sistemlerinde kullanılan ayarlı kontrol kartları işlevselliği yüksek ürünlerdir. Özel yazılımlar sayesinde üretilen bu kartlar genel bakımdan kontrolü sağlanmak istenen alanlar için geçerlidir. Her bakımdan güvenliğinizi sağlayan bu ürün aynı zamanda gerekli bir yazılım sistemi türüdür. Çünkü kontrol kartı bulunmayan bir sistem doğru ve verimli şekilde çalışmaz. Birbirine bağlantılı ve zincirleme şekilde ilerleyen sistem açısından gereklidir. Çünkü güvenlik sistemlerinde kullanılan birçok ürün diğer ürünün yardımcısı sayılmaktadır.