Gösterilen sonuç sayısı: 2

Göstermek 9 24 36

Motor Dişlileri

Motor dişlileri kapı sistemlerinde kullanılması gereken ürün ihtiyacıdır. Genel bakımdan 8MM ve 12MM olarak üretilmiş bu ürünlerin standart yapıda üretildiği bilinmektedir. Ortak özellikleri ve sağladıkları işlevleri benzerdir. Bunun yanı sıra otomatik kapı sisteminin düzenli çalışmasını sağlamaktadır. Çünkü motor dişlilerin genel özelliği kapılar açılıp kapanırken herhangi bir sorun oluşturmaması adına gereklidir. Her bakımdan kullanım yönü yüksek olan bu ürünler aksesuar parça şeklinde değerlendirilen ürünlerdir. Mevcut kapı sisteminde herhangi bir aksama olduğunda bu parçaların uygun olanını tercih ederek kapılarınızı güvenli şekilde kullanmanız mümkündür. Özellikle site girişlerinde yana kayar kapı sistemi bulunduran kişiler kapının sorunsuz şekilde çalışabilmesi açısından motor dişli ihtiyacı duymaktadır.

Motor dişliler kapı motor güvencesiyle satılan ve istenildiği zaman temin edilecek ürünlerdir. Fiyat bakımından uygun olan ürünün uzun ömürlü kapı sistemi kullandırabilme özelliği bulunmaktadır. Genellikle bahçe kapılarında, site girişlerinde, ortak kullanım alanı olan yerlerde kullanılan kapılar için gerekli olduğu bilinmektedir. Ebat ve ölçüsü bakımından da bu yönde üretilen dişliler doğru aksamlı kapı sistemini desteklemektedir. Olumsuz hava koşullarında kapının tutukluk oluşturma gibi sıkıntısı olmaz. Aynı şekilde araçla giriş çıkış yapacağınız yerlerde kapıyı açıp kapama zahmetinden de kurtarır. Otomatik sistemlerin düzgün çalışabilmesi açısından çelik kremayer dişli şeklinde belirtilen ürünlerdir. Çelik kremayer dişliler ise motor dişlileri olarak bilinmektedir.

Motor Dişlileri Özellikleri

Motor dişlileri özellik bakımından 8MM ile 12MM benzemektedir. Ortak özellikle olan bu ürünler otomatik kapı sistemleri açısından gerekli ürünlerdir. Sadece ebat farkı olan ürünlerin işlevsel yönü oldukça etkilidir. Otomatik kapı sistemlerinde önemli bir gereksinim olarak bilinmektedir. Teknik yönüyle yana kayar kapı sistemlerinde bulunması gereken bu ürün işlevsel yapısını uzun yıllar koruyabilmektedir. Üretim aşamasında kullanılacağı yöne göre yapılmış malzeme olarak bilinir. Kremayer dişli ürünün genel özellikleri ise şu şekilde sıralanmaktadır.

  • Standart dişli kremayer çeşitlerine göre daha kalın olması
  • Paslanmaz çelikten üretilmiş olması
  • Kaliteli malzeme yapısına sahip olması
  • Tüm marka sistemler ile senkron yapılabilmesi
  • Kaynak ile monte edilebilmesi
  • Hatasız şekilde kolayca eşleşmesi
  • Uzun süreli kullanım sağlayıp ekonomik bir ürün olması

Yukarıda belirtilen bilgiler 8MM ve 12MM ile aynı özellikte olup sadece ölçü farkıyla ayrıştırılan ürünün özellikleridir. Kolay temin edilen yapısı ve kapı sistemine yönelik yapılan montajı oldukça kolaydır. Fakat bu sistemler işinin uzmanı kişiler ile iletişime geçilerek yapılmalıdır. Aksi halde yanlış bir uygulama sonucu mevcut kapı sistemini de bozabilmektedir. Bu yüzden kapı motor güvencesinin sunduğu teknikleri değerlendirmeniz akıllıca olacaktır.

Çelik Kremayer Dişli 8MM (1 Metre Tek)

Çelik kremayer dişli 8MM kapı sistemleri için otomatik işlevselliği sağlayan ve aranılan bir malzeme olarak bilinmektedir. Kaliteli malzemeden yapılmış olan bu ürün tüm sistemler ile uyumlu şekilde tasarlanmıştır. Özellikle yana kayar kapılarda kullanılan bir ürün olduğu bilinmektedir. İsteğe bağlı çalışan sistemin sorunsuz ve otomatik şekilde açılıp kapanmasını sağlama aracı sayılır. Genel bakımdan bahçe kapılarına uygun olan yapısı aranılan bir malzeme türü olduğunu da öne çıkarmaktadır. Güvenlik amaçlı kullanılan otomatik kapılar için vazgeçilmez ray sistemi olarak ta düşünülmesi gerekir. Çünkü dişli yapısı kapı motoruna bağlantı yapılarak kullanıldığı bilinmektedir. Kapıların doğru bir şekilde çalışabilmesi adına kuvvetli malzeme yapısından üretilmiş olması şarttır. Olumsuz hava koşullarında durma veya paslanmaz gibi sorunlar oluşturmayan ürün uzun yıllar güvenli şekilde kullanılabilir.

Çelik Kremayer Dişli 12MM (1 Metre Tek)

Çelik kremayer dişli 12MM büyük bahçe kapılarına ve otomatik kapı sistemlerine uyumlu şekilde tasarlanmış bir malzeme olarak bilinmektedir. Birçok kapı sisteminde kullanılan malzeme özellikle yana kayar kapılarda kullanılan bir ürün işlevselliğini öne çıkarır. Kapı sisteminin sorunsuz ve otomatik şekilde açılıp kapanmasını sağlama aracı sayılan bu ürün aynı zamanda gerekli bir ihtiyaçtır. Çünkü kapı sistemlerinin sorunsuz şekilde çalışmasını sağlamaktadır. Bahçe kapılarına uygun olan yapısı ile aranılan bir malzeme türü olduğunu da öne çıkarmaktadır. Çok yönlü güvenlik sağlayan otomatik kapılar için vazgeçilmez ray sistemi olarak ta düşünülür. Çünkü dişli yapısı kapı motoruna bağlantı yapılarak kullanıldığı bilinmektedir. Kapıların doğru bir şekilde çalışabilmesi adına kuvvetli malzeme yapısından üretilmiş olması şarttır.