Gösterilen sonuç sayısı: 4

Göstermek 9 24 36

Kit Motorlar

Kayar kapı motorları hem kit olarak hem de tekli olarak sitemizde satışta olan motorlardır. Kit sistemler, yana kayar kapı motoru sistemlerinin en sağlıklı ve en verimli şekilde çalışması için gereken tüm ek malzemelerle birlikte olmak üzere bir kit şeklinde bulunmasıdır. Ayrıca bu şekilde kit olarak satılmaları da siz değerli müşterilerimiz için hem fiyat açısından daha uygundur hem de sizin diğer ek kapı motoru ürünleri seçme aşamasında zorluk yaşamanızı engeller. Çünkü kitler, satın almış olduğunuz yana kayar kapı motoru ile en uyumlu ek ürünler düşünülerek hazırlanmaktadır. Yani siz değerli müşterilerimizin, bir sistem kurma konusunda büyük bir zaman kazanmanızı sağlar ve büyük bir fiyat avantajı sunar.

 

Sitemizde Bulunan Kit Motor Paketleri Nelerdir?

  • Remco 600 yana kayar kapı motoru kit paketi
  • Remco 1000 yana kayar kapı motoru kit paketi
  • Remco 1500 yana kayar kapı motoru kit paketi

 

Bu paketlerin birbirlerinden en büyük farkları, kayar kapı motoru farklardır. Bu üç kapı motoru da kapasite ve kullanım açısından farklıdır. Ayrıca kullanıldıkları otomatik kapı ağırlığına göre de bu farklılıklar oluşabilir. Örneğin Remco600 kapı motoru, 600 kiloya kadar olan kapılar için uygunken, Remco1500 kapı motoru, 1500 kiloya kadar olan kapı motorları için uygundur. Ayrıca sahip oldukları kit paketler de bu otomatik kapı sistemleri için uygun yan ürünler hazır ve ekli bir şekilde bulunmaktadır. Böylelikle siz de size en uygun otomatik kapı sistemleri ile rahatça ve güvenli bir şekilde yaşayabilirsiniz.

Yana Kayar Kapı Motoru Kit Paketleri İçerisinde Neler Bulunur?

  • Yana kayar otomatik kapı motoru
  • Emniyet fotoseli
  • LED flaşör
  • 2 adet otomatik kapı kumandası
  • 4 adet kremayer dişliler

 

Bu ek ürünler, güvenliği arttırmalarının yanı sıra, aynı zamanda yana kayar kapı sistemleri için de ciddi bir gelişme sağlamaktadır.  Ayrıca kremayer dişliler seçimi yapmak zorunda kalmazsınız çünkü kit paket sizin için uygun kremayer dişlileri önceden seçmiş olur. Emniyet fotoseli ve LED flaşör de daha çok otomatik kapı sisteminizin güvenliğini arttırmak için kurulan sistemlerdir ve her yana kayar kapı sisteminde mutlaka bulundurulmaları önerilir.

 

Neden Kit Motor Tercih Etmelisiniz?

Otomatik kapı sistemleri satın alırken kit motor tercih etmek, size büyük bir zaman kazandırır. Çünkü önceden hazırlanmış paketlerimiz sayesinde, satın alacağınız kayar kapı motoru yanında ihtiyaç duyacağınız her şey ile kapınıza kadar gelecektir. Bu sayede de sizin satın alacağınız kapı motoru seçimi dışındaki parçaları seçme derdiniz ortadan kalkacaktır. Ayrıca fiyat açısından hesaplama yaptığınız zaman, otomatik kapı sistemleri kurulumu yaparken kit motor paketi satın almak sizin için çok daha avantajlıdır. Çünkü tek motor alıp otomatik kapı sistemleri kurmak için yan ürünleri de tek tek satın almanız gerekirken, kit motor paketleri sizin için hazır olarak gelir ve kendilerine özel indirimleri vardır.