Gösterilen sonuç sayısı: 6

Göstermek 9 24 36

Bariyer Aksesuarları

Bariyer aksesuarları adından da anlaşılacağı üzere araç trafik akışının yoğunluk gösterdiği alanlarda önemli bir ihtiyaçtır. Bu ürünler fotosel, sensör, flaşör ve kontrol kartı olarak karşımıza çıkmaktadır. Birçok site girişinde uzun yıllardır kullanılan bu sistem güvenlik durumlarının en üst seviyede olması gereken yerlerde sürekli kullanılmaktadır. Özellikle kurumsallaşmış fakat insan trafiğinin bol miktarda olduğu yerlerde çok önemli ihtiyaçlar listesinde yer aldığı bilinir. Hastaneler, bankalar, kurumsal iş yerleri, otopark sistemleri, site girişleri, eşya yükleme alanları, büyük depolar gibi birçok alanda önemli işlevsellik sunan ürünler kaza risklerinde de önleyici rol oynamaktadır. Bu konuda öne çıkan bariyer aksesuarları ise şu şekilde sıralanmaktadır.

  • Kontal EMFP kablosuz pilli emniyet fotoseli
  • Remco KP-105 otomatik kapı kontrol kartı
  • Remco LED flaşör (Tepe lambası)
  • Remco otomatik kapı emniyet fotoseli

Yukarıda belirtilen ürünlerin tümü bariyer aksesuarları içinde yer alan ürünlerdir. Özellik ve işlevsel yönden farklı olsalar da sağladıkları hizmet bakımından aynı düzene hizmet ettikleri bilinmektedir. Ürünlerin ortak sayılabilecek özellikleri ise şu şekilde belirtilmektedir.

  • Garaj kapıları, bariyer sistemleri ve otomatik kapı türlerine uyumlu olmaları
  • Güvenliği sağlama sebebiyle kullanılmaları
  • Teknik yönden uzun ömürlü olmaları
  • Kolay temin edilebilir türde olmaları
  • Bozulmayan yapısıyla uzun yıllar kullanılabilmeleri
  • Fiyat bakımından uygun aralıkta olup ekonomik olmaları

Yukarıda belirtilen özellikler genel bakımdan sayılan 4 ürün açısından öne çıkan genel avantajlarıdır. Teknik kısımlarda yer alan özellikler farklıdır. Mevcut ihtiyacınıza göre değerlendirme yapmak ve doğru ürünü almak açısından kapı motor sistemlerinin tamamını incelemelisiniz.

Kontal EMFP Kablosuz Pilli Emniyet Fotoseli

Kontal EMFP kablosuz pilli emniyet fotoseli kepenk sistemleri, bariyer sistemleri, yana kayar bahçe kapısı sistemleri, mantar bariyer ve endüstriyel kapı kapsamında kullanılan bir üründür. Güvenlik anlamında kullanılan bu ürün sensör sinyallerini algılayarak çalışma prensibine sahiptir. Kullanım alanı çok yönlü olan yapısı sayesinde aynı zamanda bir ihtiyaç olarak düşünülmektedir. Bununla birlikte insana dair iş yükünü azaltan ve sınırlandıran yapıda olması ürünün sağladığı avantajlardan biri olarak bilinmektedir. Size ait özel alanın izinsiz şekilde kullanılmasına izin vermeyecek bir üründür. Açma kapama sistemlerinin güvenlik tedbirlerinde kullanılmasını sağlamaktadır.

Remco KP-105 Otomatik Kapı Kontrol Kartı

Remco KP-105 otomatik kapı kontrol kartı yana kayar veya otomatik kapı sistemlerinde kullanılan bir üründür. Sistemin otomatik düzende çalışmasını sağlayan bir yapıda tasarlanmıştır. Özel alanlara izinsiz giriş çıkışları engelleyen bir özellik sunduğu gibi avantajlı bir kullanım yönü de bulundurmaktadır. Kart sistemi ile elde edilen aktiflik kontrollü bir şekilde kullanım hakkı da sunmaktadır. Sistemin otomatik düzene sahip olması nedeniyle tasarlanmış ürün kontrol kartının işlevselliğine bağlıdır. Kolay kolay bozulmayan yapıda olması uzun süreli kullanımlar için uygun ürün olmasını sağlamaktadır.

Remco LED Flaşör (Tepe Lambası)

Remco LED flaşör uzun süreli kullanımlar için uygun olan dayanıklı bir tepe lambası olarak bilinmektedir. Otomatik kapı sistemlerinde kullanılan bu ürün genel bakımdan uyarı ve güvenlik anlamına gelecek şekilde çalışma prensibi sunar. LED lambanın araç giriş çıkışları dâhilinde yanıp sönmesi arkadaki veya gelmekte olan araç için güvenli olunması gerektiğini gösterir. Kazaya sebebiyet verecek durumları engelleyen özelliği ile trafik sistemlerinde de kullanılması gereken bir ihtiyaçtır. Otomatik kapı üzerinde yer alan tepe lambasının yanıp sönmesi çevresel risk oluşturabilecek durumlara karşı korunaklı hizmet alabilmeniz adına tasarlandığı bilinmektedir. Birçok alanda değerlendirilen bu sistem site girişleri, otoparklar ve benzeri alanlarda ihtiyaç dâhilinde kullanılmaktadır.

Remco Otomatik Kapı Emniyet Fotoseli

Remco otomatik kapı emniyet fotoseli otomatik kapı düzeneklerinde kurulan ve güvenlik tedbiri oluşturan bir ürün olma amacıyla kullanılmaktadır. Otomatik kapılardaki işlevi genel bakımdan engel tanımlama şeklinde de düşünülmektedir. Engel tanıma ve tanımlama işlemlerini 1 saniyelik daha kısa sürelerde yapabilen fonksiyonu ile birçok alanda kullanılan bir sistem olarak bilinir. Güvenliklerin bulunması gereken alanlarda bulundurulan sistem doğrultusunda kullanılmaktadır. Böylece araç kontrolleri sağlanarak sorun oluşmasına izin vermemektedir. Bu ürünün kullanıldığı yerler genellikle alışveriş merkezlerinin otopark sistemi olarak bilinmektedir. Kontrolsüz girişlerin önünü kesmek amaçlı mükemmel bir yapıya sahiptir. Otomatik kapıların LED flaşör sistemi ile kullanılması oluşabilecek risk faktörlerini de engellemektedir.