Gösterilen sonuç sayısı: 2

Göstermek 9 24 36

Bariyer Kolları

Bariyer kolları risk içerebilen en kötü durumların yaşanmaması adına önleyici bir sistemdir. Birçok alanda kullanılan bu sistemler olabildiğince elverişli trafik sistemini doğru ilerletmek için kullanılmaktadır. Bu nedenle sadece bir çit ya da kol anlamında düşünülmemesi gerekir. Genel bakımdan uzayabilen kollar önlenmesi gereken kaza tipi olalar açısından çok değerlidir. Fakat trafik akışında her zaman istenmeyen durumlar oluşabilmektedir. Özellikle otoyolları göz önüne aldığınız zaman OGS/HGS türü geçişleri veya otopark giriş ve çıkışları bu konuda en fazla kaza riskinin bulunduğu noktalar olarak nitelendirilir. Çünkü mevcut yol hizasındayken sürücüler zaman içinde dalgınlık yaşayabilir. Bu dalgınlıkların sebebi çok farklı olabileceğinden doğru uygulama ve değerlendirme yapılması gerekmektedir.

Remco Bariyer Kolu Çiti

Remco bariyer kolu çiti kontrolsüz giriş çıkışların engellenmesi adına kullanılan bir üründür. İstenmeyen bir şekilde giriş çıkışların yaşanması halinde güvenlik tedbiri anlamına gelmektedir. Özellikle villa tipi alanların bahçe kısmının daha güvenli hale gelmesini sağlayan çitler kontrollü bir düzen oluşmasına da izin vermektedir. Bu konuda çok yönlü sorunlar yaşayan kişiler çit kurma ihtiyacı duymaktadır. Sadece bahçe alanına giriş kontrolü şeklinde kullanılmayan bu çitler, ekip biçtiğiniz alanında korunaklı olmasını sağlamaktadır. Böylece size ait olan özel alanın sizin tarafınızdan kullanılma özelliğini de öne çıkartan bir üründür.

Remco Bariyer Kolu Çiti Özellikleri

Remco bariyer kolu çiti özel alanların daha güvenli hale gelmesini sağlamaktadır. Özellikle kişinin kendine ayırdığı alanın kontrolsüz şekilde kullanılmasını engelleyen bir yapısı bulunmaktadır. Ufak bir güvenlik tedbiri sayılmasına rağmen çok etkili olduğu düşünülen bu çitleri özel malikânelerde sıklıkla görmeniz mümkündür. Genel ürün özellikleri ise şu şekilde sıralanmaktadır.

  • Kontrollü güvenlik sağlaması
  • Uzun vadeli kullanıma uygun olması
  • Ekonomik olması
  • Özel alanların bariyer sistemiyle daha kullanışlı hale getirilmesinde rol oynaması

Yukarıda sıralanan ürün özellikleri genel bakımdan pek çok yönden kullanılan avantajlarını da öne çıkarmaktadır. Kurulumu oldukça kolay olan bu ürün istenen ebat ve boylarda kullanılabilir. Mevcut alanın ölçüleri hesap edilerek alınması gereken bir üründür. Bu sayede özel alanı daha kullanışlı hale getirmeniz mümkündür.

Remco Bariyer Kolu Çiti Kullanımı

Remco bariyer kolu çiti kullanımı özel bahçe alanları için üretilmiştir. Üretilen yapının mükemmel bahçe tasarımı yapma konusunda da kullanıldığı bilinmektedir. özel isteğe yönelik kullanılan çitler mevcut alanınıza yönelik koruma yapmaktadır. Herhangi bir enerji vs bir şeye ihtiyacı yoktur. Tek başına görüntü olarak bile karşı tarafın izinsiz gelip alanınızı kullanmak istemesinde önleyici rol oynar. Satıcı firmaya belirttiğiniz ölçülerde alacağınız ürünü kendi kendinize bile kurmanız mümkündür. Kontrollü bir güvenlik oluşumu açısından değerlendireceğiniz çitler birçok şekilde kullanılabilen durumdur. İsteğe göre her daim pek çok faaliyette kullanılması da mümkündür. Bariyer kolu çitleri kullanılması ihtiyaç olarak görülen ve değerlendirilen bir ürün olarak bilinmektedir.

Remco Otopark Bariyer Teleskopik Kol (6Mt)

Remco otopark bariyer teleskopik kol kullanımı ihtiyaç duyulan ürünlerden biri olduğu kadar kullanım işlevselliğiyle de öne çıkan bir üründür. Bariyerin kontrolü açısından düzenlenen bu tasarım kontrolsüz giriş çıkışları da engellemektedir. Birçok alanda kullanılan bu sistem alışveriş merkezlerinin giriş çıkışlarında, eşya yükleme alanlarında, depolarda, hastane girişlerinde, garaj ve site girişlerinde kullanılabilmektedir. Bariyer kolunun hareket halinde iken dokunulması anında oluşabilecek riski fark etmesi mümkündür.

Remco Otopark Bariyer Teleskopik Kol (6Mt) Özellikleri

Remco otopark bariyer teleskopik kol otopark sistemlerinde önemli bir etkisi bulunan yapısı araç girişleri açısından kontrollü düzen de oluşturmaktadır. Birçok yerde kullanım ihtiyacı duyulan ürünün genel özellikleri şu şekilde sıralanmaktadır.

  • Araç girişlerinde kontrollü geçiş sağlaması
  • Güvenliği ihlal edici durumlarda engelleyici olması
  • 6mt’lik mesafeye kadar uzatılabilmesi
  • Zaman ayarlı çalıştırılması
  • Uzun süreli kullanımlar için uygun ve ekonomik olması
  • Araç giriş çıkışlarında risk oluşturabilen durumlarda ikaz özelliği sağlanması

Yukarıda belirtilen ürün özellikleri genel bakımdan her yerde ihtiyaç duyulan ve uygulanan sistem olarak bilinmektedir. Bu ürünün sağladığı en önemli fark araçların düzenli bir sıralama da geçiş yapmasını öngörmesidir. Otopark bariyer teleskopik kolu depolar, garajlar, hastane, site gibi yerlerde güvenli şekilde araç girişi sağlanması adına ihtiyaç duyulan bir sistemdir. Kurulumu oldukça kolaydır.