Gösterilen sonuç sayısı: 2

Göstermek 9 24 36

Otopark Bariyer Setleri

Bariyer setleri birçok alanda trafik güvenliğini sağlayabilme amaçlı kit paket şeklinde satılan ürünlerdir. Bu ürünler genellikle güvenliğin ihlal edilebileceği veya kazaya sebep olabilecek durumlar açısından öne çıkan ürün seçenekleri olarak bilinir. Birçok yönden kullanım avantajlarını öne çıkaran bu ürünler dünya düzeninde de önemli kontrol oluşturmaktadır. Böylelikle izinsiz giriş çıkışlar veya riskli durumlar en aza indirgenmiştir. Son yıllarda otopark, hastane önü, alışveriş merkez giriş çıkışı ve hatta site girişleri gibi pek çok alanda kaza riskleri çoğalmıştır. Sırf bu yüzden ihtiyaç haline dönüşen setler yönetim tarafından istenen, can ve mal güvenliğini sağlayan ürünler olarak değerlendirilmektedir.

 

Remco Çitli Otopark Bariyer 5Metre (Kit Paket)

Remco çitli otopark bariyer 5metre araç girişleri ve çıkışları dâhilinde kullanılan otopark sistemi 6 saniyelik kısa süre zarfında harekete geçmektedir. Otoparklarda görülen bu sistem otopark çalışanları, araçların düzene sahip olması ve güvenli bir şekilde araç giriş çıkışlarının sağlanabilmesi adına üretilmiştir. Otopark bariyerler ürün kontrolsüz giriş çıkışların engellenmesi adına üretilmiş bir sistemdir. İstenmeyen durumların oluşmasını engelleme kapsamında üst düzey performans sunmaktadır. Birçok alanda kullanılan bu sistem sıklıkla görebileceğiniz bir üründür. Tüm giriş ve çıkışlar için güvenlik tedbiri sayılan bu ürün can ve mal güvenliğini de sağlar. Bu ürünlerin bulunduğu siteler tedbirli bir koruma alanı oluşturduğu için içiniz rahat bir şekilde hareket etmeniz mümkündür.  Bu sayede yaşadığınız alanın daha güvenli olduğunu düşünmeniz mümkün olur. Ailenizi ve kendinizi güvende hissedeceğiniz bu sistem günümüzde her alan için gerekli boyuttadır.

 

Remco Çitli Otopark Bariyer 5Metre (Kit Paket) Özellikleri

Remco çitli otopark bariyer 5metre kontrolsüz ve istenmeyen giriş çıkışların engellenmesi amacıyla kullanılmaktadır. OGS tanımlaması veya plaka tanımlaması yapılarak kullanılan bu sistem birçok otopark sisteminde yer almaktadır. Orta yoğunlukta kullanılan ürünün genel özellikleri şu şekilde sıralanır.

 • 6 saniyelik açma ve kapama süresi sunması
 • Orta yoğunlukta kullanılması nedeniyle birçok otopark sistemi için uygun olması
 • Güvenliği sağlaması
 • Plaka tanımlaması yapılabilen entegre sistemi bulundurması
 • Kalın ve güçlü gövde yapısında tasarlanmış olduğundan uzun yıllar sorunsuz kullanım hakkı tanıması
 • Özel bakım gerektirmemesi
 • Ürün paketi içinde remco bariyer gövdesi, çitli kol, emniyet fotosel, led flaşör ve 2 adet kumanda bulunması

Bu ürün genel bakımdan kapsamlı bir kullanım alanına hizmet ettiğini de göstermektedir. Güvenlik çalışanları için tasarlanmış bu sistem site girişlerinde ve otopark sistemlerinde genel bir düzende oluşturabilmektedir.

 

Remco Çitli Otopark Bariyer 5Metre (Kit Paket) Kullanımı

Remco çitli otopark bariyer 5metre kit paket kullanımı 2 adet kumanda sistemiyle kullanılmakta olan güvenlik mekanizması sayılmaktadır. Araçların giriş çıkışlarında açma kapama yöntemiyle kontrolsüz durumları engellemektedir.

 

Remco Teleskopik Otomatik Bariyer 4-6Mt (Kit Paket)

Remco teleskopik otomatik bariyer sistemi kontrollü otopark geçişlerinin sağlanması amaçlı kullanılmaktadır. Hastane, site girişleri, depolar veya garaj alanları gibi pek çok yerde kullanılabilen bir üründür. Araçların düzenli bir şekilde giriş çıkış veya geçiş yapmasını sağlamaktadır. Teleskopik olma özelliği sayesinde oluşabilecek risk faktörünü de engelleyen yapıda tasarlandığı bilinmektedir. 4-6Mt arasında uzanabilen bariyer kolunun geçiş esnasında araçların güvenliğini ihlal edici durumlardan da koruyucu özellik sağladığı bilinmektedir. Su geçirmez özelliği sayesinde olumsuz hava koşullarında da kullanılabilen türdedir.

 

Remco Teleskopik Otomatik Bariyer 4-6Mt (Kit Paket) Özellikleri

Remco teleskopik otomatik bariyer kullanımı birçok yerde kontrollü geçiş özelliği ile tanımlanan üründür. Eşya yükleme alanlarında kontrolsüz girişleri engellediği gibi birçok yerde güvenlik adımı olarak ta kullanılmaktadır. Teknik ve genel yapısına yönelik özellikleri şu şekilde sıralanmaktadır.

 • Dayanıklı bir gövde yapısına sahip olması
 • 6 saniyelik açma kapama geçiş hakkı tanıması
 • Uzun süreli kullanıma uygun olup ekonomik olması
 • Orta yoğunlukta kullanılacak şekilde tasarlanmış olması
 • Özel bakım gerektirmeyen elektromekanik bir tasarım olması

 

Remco Teleskopik Otomatik Bariyer 4-6Mt (Kit Paket) Kullanımı

Remco teleskopik otomatik bariyer kullanımı satıcı firmadan alınırken ve trafik kontrolünün sağlanması gereken yere göre öğrenilmelidir. Montajı kısa sürede gerçekleştirilen ürünün ayarlı veya butonlu şekilde kullanılması mümkündür. Araç tanıma sistemini entegre ettirmeniz durumunda sürekli gittiğiniz yerlerde kontrollü giriş çıkış yapmanız her zaman mümkün olmaktadır.