Gösterilen sonuç sayısı: 4

Göstermek 9 24 36

Remco Grup Kumandalar

Remco grup kumandalar otomatik kapı sistemlerinde kullanılan bir ürün olup kontrollerin tam anlamıyla elinizde olmasını sağlamaktadır. Grup kumandalar kolay kullanım sunan ve ergonomik yapılı olan kumanda sistemi ile hızlıca kavranabilen özelliktedir. Kolay düzeneği sayesinde çalışanlarınızın her zaman güvenli şekilde açma ve kapatma işlevlerini yönetebilmesini sağlamaktadır. Pratik görünümlü ve ergonomik yapıda tasarlanmış ürünler aynı zamanda uygun fiyatta satışı yapılan ürünlerdir. Çeşitli alanlara uyumlu olan yapılarıyla birçok yönden avantaj sağlayan mekanizmalardır. Sürekli kullanılan alanların kontrollü ve güvenli kalmasını sağlayarak sadece kişiye özel kullanım hakkı tanımlayan bir düzenek oluşturduğu bilinir. Otomatik kapılar, kepenkler, bahçe kapıları, depolar gibi pek çok alanda elinizdeki kumanda yardımı ile giriş çıkış yapmanızda da kolaylık sunar.

Remco Grup Kumandalar Özellikleri

Remco grup kumandalar özellikleri bakımından benzer yönde kullanılmaktadır. Kepenk kullanımı kapsamında kullanılan kumandaların güç kaynağı veya yana kayar otomatik kapı sistemlerinde de kullanılan ürünler olduğu bilinmektedir. Ergonomik ve şık tasarımlı kumandaların ortak sayılan özellikleri ise şu şekilde belirtilmektedir.

  • Frekans: 433,92 MHZ
  • Çalışma Voltajı: 12V 27A
  • Güç Sarfiyatı: 5 mw
  • Mesafe: 30 Metre
  • Kontrol Biçimi: Mikro işlemci kontrollü
  • Dış Görünüm: Paslanmaz yüzey, krom kenarlık, siyah
  • Ölçüleri: 30 x 55 x 15 mm
  • Kullanım Alanı: Panjur, kepenk, bariyer, bahçe kapısı, otomasyon

Yukarıda sıralanan kumanda bilgileri remco grup kumandaların ortak sayılan özellikleridir. Aynı zamanda sağladığı işlevin güvenli ve kontrollü yapılmasına yönelik tasarlandığını da göstermektedir. Kepenk sistemine uyumlu olan kumandalar hızlılık sağlayarak vakit tasarrufu da sağlamaktadır.

Remco Grup Kumandalar Kullanımı

Remco grup kumandalar kullanım açısından otomatik kepenk sistemlerinde, panjur sistemlerinde, bariyer sistemlerinde, yana kayar bahçe kapılarında ve otomasyon sistemlerinde kullanılan ürünlerdir. Sağladığı işlev bakımından belirlenen sisteme yönelik bağlantısı yapıldıktan sonra kullanıma hazırdır. Kumandanın açma kapama anlamında kullanılması kolay gibi gözüken zor bir mekanizmayı kolaylaştırmaktadır. Kapı motor güvencesi ile satılan ürünler her zaman rahatlığınızı en uygun şekilde düşünerek tasarlanmış ürünlerdir. Bu nedenle birçok konuda can ve mal güvenliğini de koruyabildikleri düşünülmektedir.