Gösterilen sonuç sayısı: 4

Göstermek 9 24 36

Remco Kumandalar

Remco kumandalar kepenk kumandaları olarak kullanılırken kepenk güç kaynağı ya da otomatik kapı motoru kapsamında da değerlendirilebilecek ürünlerdir. Çok yönlü işlevi bulunan bu kumanda türünün işlevi çok yüksektir. Birçok alanda kullanılması mümkün olan en üst seviyedeki teknik özelliğe sahiptir. Bu nedenle aranılan özelliği sağlayan bir seçenek olduğu düşünülmektedir.  Remco kumandalar her sistemde kullanılan bir üründür. Kepenk sisteminde kullanıldığı kadar panjur sisteminde de kullanılmaktadır. İş yeri alanları, özel alanlar gibi pek çok yerde kullanılabilen sistemler açısından çok yönlü kolaylık anlamındadır.

Remco Kepenk Kumandası (2BK)

Remco kepenk kumandası otomatik kapı sistemlerinde kullanılan bir ürün olup kontrollerin tam anlamıyla elinizde olmasını sağlıyor. Remco kumandalar kategorisinde yer alan bu ürün yüksek işlev özelliği ile tanınmaktadır. Kolay kullanım sunan ergonomik yapılı kumanda sistemi hızlıca kavranabilen özelliktedir. Kolay düzeneği sayesinde çalışanlarınızın her zaman güvenli şekilde açma ve kapatma işlevlerini yönetebilmesini sağlamaktadır.

Kepenkler birçok yerde kullanılan ürünlerdir. Dükkân önü uygun olan tavan kısmına monte edilerek güvenlik koruması da sağladığı bilinir. Depolar, garajlar, yükleme noktaları gibi birçok yerde göreceğiniz kepenk sistemi kumanda sistemi ile açıp kapatılmaktadır. Remco kepenk kumandası otomatik kapı sistemlerinde kullanılan önemli bir kolaylıktır. Kepenk, bariyer, panjur, otomasyon ve bahçe kapılarında sıklıkla tercih edilen bir özelliktir. Bu yüzden önemli kolaylık sağladığı düşünülmektedir.

Remco 4 Kanallı Güç Kaynağı Kumandası

Remco 4 kanallı güç kaynağı kumandası kepenk sistemleri başta olmak üzere panjur, otomasyon, bariyer sistemleri ve garaj kapılarında otomatik bir düzen oluşturması adına önemli bir ihtiyaç olarak bilinmektedir. Belirtilen sistemlerde aranılan bir işlevsellik sunabilen ürün aynı zamanda ihtiyaç duyulan bir yapıda tasarlanmıştır. Garaj kapıları veya kepenk bulunması gereken yerlerde ihtiyaç olarak bilinen kumandalar zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Güç kaynağını aktif bir şekilde düzeninde yönetebilen kumanda sistemi herkesin kullanabileceği kolaylıkta tasarlanmıştır. İş yükünüzü de hafifletecek bir tasarımdır. Küçük ve şık görünümde olması kumandanın anahtarlık şeklinde kullanılabilmesini de sağlar.

Remco Kepenk Kumandası (4BK)

Remco kepenk kumandası özellikli yapısıyla kullanıcısına kolaylık sağlayan bir ürün olarak bilinmektedir. Pratik görünümlü ve ergonomik yapıda tasarlanmış ürün aynı zamanda uygun fiyatta satışı yapılan bir üründür. Çeşitli alanlara uyumlu olan yapısıyla birçok yönden avantaj sağlayan bir mekanizmadır. Sürekli kullanılan alanların kontrollü ve güvenli kalmasını sağlayarak sadece kişiye özel kullanım hakkı tanımlayan bir düzenek oluşturduğu bilinir. Otomatik kapılar, kepenkler, bahçe kapıları, depolar gibi pek çok alanda elinizdeki kumanda yardımı ile giriş çıkış yapmanız kolaylık sunar. Ayrıca kişiye özel kullanım sunması nedeniyle özel hissettirmesi mümkündür. Alan giriş çıkışlarında tuş kontrolü ile sağlanan bu özellik güvenliğinizi de sağlamaktadır. Bu nedenle avantajlı olduğu düşünülen sistemi ön plana çıkarır.

Remco Kumandaların Ortak Özellikleri

Remco kumandalar fiyat bakımından uygun ürün seçenekleri olup özellik bakımından da benzerdir. Potansiyel özelliği bakımından işlevi çok sağlam ve etkili olan bu kumandalar kolayca bozulmayacak yapıda tasarlanmıştır. Ortak özellikleri ise şu şekilde sıralanmaktadır.

  • Frekans: 433,92 MHZ
  • Çalışma Voltajı: 12V 27A
  • Güç Sarfiyatı: 5 mw
  • Mesafe: 30 Metre
  • Kontrol Biçimi: Mikro işlemci kontrollü
  • Dış Görünüm: Paslanmaz yüzey, krom kenarlık, siyah
  • Ölçüleri: 30 x 55 x 15 mm
  • Kullanım Alanı: Panjur, kepenk, bariyer, bahçe kapısı, otomasyon

Belirtilen özellikler kumanda yapılarında ortak yanlarıdır. Sadece kanal sayıları farklıdır.

Remco Otomatik Yana Kayar Kapı Orijinal Kumandası

Remco otomatik yana kayar kapı orijinal kumandası ile bahçe kapılarınızı yönetmeniz oldukça kolay hale gelmektedir. Birçok yönden avantajlı bir ürün olmasından dolayı çok fazla tercih edilen ürün olarak bilinmektedir. Özellikle birçok apartmanın bulunduğu büyük site girişleri için yana kayar kapı sistemi çok fazla tercih edilmektedir. Böyle bir durumda oturan site sakinlerinin otomatik düzenden yararlanabilmesi açısından kumanda ihtiyacı olmaktadır. Araç giriş çıkışları veya yaya giriş çıkışı kapsamında otomatik kullanım düzeni sağlamaktadır. Normal şartlarda kumandasız bir kapı sisteminden faydalanmak her zaman iş yükü oluşturmaktadır. Özellikle soğuk kış günlerinde kapı açıp araçla içeri girmek ve peşinden tekrar kapatmak vakit kaybı oluştururken oldukça yorucu olan bir iş anlamına gelmektedir.