Gösterilen sonuç sayısı: 3

Göstermek 9 24 36

Tek Motorlar

Otomatik kapı sistemleri kurulurken, ihtiyacınız olan ilk ve önemli parça motordur. Kapı motoru olmadan otomatik bir sistem kuramazsınız. Bu otomatik kapı motoru seçiminde de dikkat etmeniz gereken bazı önemli noktalar vardır ve siz bu noktaları ne kadar dikkate alarak seçiminizi yaparsanız, o kadar sağlam bir otomatik kapı sistemine sahip olursunuz. Satın almış olduğunuz tek kapı motoru yanına yapacağınız eklemeler olabilir. Bu eklemeler hem güvenlik sistemini daha da arttırmak hem de otomatik kapı sisteminizi daha dayanıklı bir hale getirmek için büyük bir faydaya sahiptir. Ayrıca sitemizde çok geniş bir otomatik kapı motoru aksesuarları listesi bulunmaktadır. Kendi dilediğiniz otomatik kapı kumandası seçimini bile rahatlıkla yapabilirsiniz. Dilerseniz daha şık görünen, dilerseniz daha spor görünen otomatik kapı kumandası ile kendi tarzınızı yaratabilirsiniz. Bu seçimleri yapmak istemeyen müşterilerimiz için, sitemizde önceden hazırlanmış otomatik kapı motoru kit paketleri bulunmaktadır. Ancak eğer siz her aksesuarı kendim seçmek istiyorum diyorsanız da seçim tamamen size kalmıştır. Tek yapmanız gereken şey, bu tek motorlardan birini seçip yanına dilediğiniz motor aksesuarlarından eklemek. Böylelikle dilediğiniz otomatik kapı sistemine kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

 

Sitemizde Bulunan Tek Kapı Motoru Modelleri Nelerdir?

  • Remco RY600 yana kayar kapı motoru 
  • Remco RY1000 yana kayar kapı motoru
  • Remco RY1500 yana kayar kapı motoru

 

Dilediğiniz ve size en uygun olan kayar kapı motoru sistemini seçtikten sonra kolaylıkla sipariş verebilir ve en kısa sürede kendisine sahip olabilirsiniz. Böylelikle büyük bir iş yükünden kurtulursunuz, otomatik bahçe kapısı sisteminiz çok daha güvenli ve korumalı bir hale gelir, giriş ve çıkışları daha kolay bir şekilde yönetebilirsiniz, her seferinde manuel olarak kapı açıp kapatma derdinden kurtulmuş olursunuz. Bu yüzden sahip olduğunuz yana kayar kapı sistemini, hiç düşünmeden otomatik bir hale getirmeniz gerçekten çok iyi bir karar olur.

Otomatik Kapı Motoru Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler 

 Kapı Motorunun Takılacağı Kapının Boyutları Ve Kilosu

Her kapının kendine özel bir ağırlığı vardır ve otomatik kapı motoru seçerken de bu ağırlık mutlaka dikkate alınmalıdır. Yana kayar kapı motoru sisteminizin, mutlaka kapının harcayacağı gücü karşılayabilecek olması gerekmektedir. 

 

Otomatik Kapı Sisteminin Günde Ortalama Kaç Kez Açılıp Kapatılacağı

Bir otomatik kapı motoru satın alırken, dikkat etmeniz gereken bir diğer nokta da kapının gün içerisinde ortalama ne sıklıkla kullanılacağıdır. Yana kayar kapı sisteminizin tahmini günlük açılış ve kapanış ortalamasını bilerek, bu miktara uygun bir kapı motoru seçerseniz kurduğunuz sistem çok daha verimli ve faydalı olacaktır.

 

Tek Kapı Motoru Yanına Ek Alabileceğiniz Ürünler Nelerdir?

  • LED flaşörler
  • Emniyet fotoselleri
  • Otomatik kapı kumandası
  • Kremayer dişliler

 

Bu eklemeleri yaptığınız zaman, tam bir otomatik kapı sistemine sahip olabilir ve böylelikle ev, iş yeri, apartman, garaj ya da bahçe kapısı gibi kapılarınızın hepsini çok daha güvenli bir hale getirebilirsiniz.

Kapimotor.com olarak, sizlere kapı motoru sisteminiz için hangi motoru seçmenin daha mantıklı olacağına karar verme konusunda yardım için her zaman hazırız. Ayrıca eğer tercihiniz tek kapı motoru alıp kapı sisteminizi kendiniz kurmaksa da motor sisteminize ek olarak almanız gereken diğer ürünler konusunda yapacağınız seçimde de her zaman bize ulaşabilirsiniz. İster konuşarak ister mesajla 7/24 bizlere ulaşabileceğiniz bir canlı yardım merkezimiz bulunmakta. Bu sayede dilediğiniz her an sizlerin yanındayız. Ayrıca otomatik kapı motoru seçiminizi yaptıktan sonra vermiş olduğunuz siparişin durumu hakkında da her türlü bilgi ve destek için bize yine buradan ulaşabilirsiniz.