Gösterilen sonuç sayısı: 5

Göstermek 9 24 36

Tente Ve Pergola Motorları

Tente ve pergola sistemleri, bir mekânı fazla güneş, yağmur, kar, dolu gibi olumsuz hava şartlarından koruyan bir sistemdir. Dilerseniz sadece açık mekanınızın üst kısmını kapatmak için, dilerseniz de tamamen dört tarafı kapatarak mekânı kapatan ve koruyan bir sistemdir. Özellikle görsel açıdan bakıldığı zaman çok fazla tente vardır. Bazı tente ve pergolalar, otomatik hale getirilemezler. Ancak çoğu tente ve pergola sistemi, bir motor takıldığı zaman kolaylıkla otomatik hale getirilebilir. Böylelikle de uzaktan motor kumandası sayesinde kolaylıkla otomatik bir şekilde açılıp kapatılabilirler. 

 

Tente ve Pergola Motoru Ne İşe Yarar?

 • İlk olarak, tente ve pergola motoru sahibi olmanın en büyük faydası, tenteyi açıp kapatma konusunda sağladığı kolaylıktır. Özellikle sık sık tente açılıp kapatılan bir mekânda kullanıldıkları zaman ciddi bir iş yükü tasarrufu sağlar. Sizi, her seferinde manuel olarak tente açma derdinden kurtarır. Böylelikle hem zamandan hem de iş gücünden tasarruf sağlamış olursunuz.
 • Bazı tente sistemleri, motor eklendiği zaman su tahliyesi yapılmasını sağlar. Böylelikle yağmur ve kar konusunda zorluk yaşamanız azalır ve hayatınız kolaylaşır.
 • Tente ve pergola motoru, aynı zamanda aydınlatma için de enerji kullanılmasını sağlar. Böylelikle dilediğiniz gibi bir aydınlatma sistemini tente ve pergola sisteminize ekleyebilirsiniz. Böylelikle de kolaylıkla ışıklandırma ve aydınlatma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ek bir enerji kaynağına da ihtiyaç duymazsınız.
 • Otomatik tente motoru, her mevsim kullanım için uygundur. Yazın da kışın da kolaylıkla ve sorunsuz bir şekilde kullanılabilirler. 
 • Otomatik tente ve pergola sistemlerine sahip olmak, tente ve pergola sistemlerinizin çok daha uzun yıllar boyunca sağlam bir şekilde çalışmasını sağlar. Bu da tente ve pergola sistemlerinizin ömrünün uzamasına neden olur.

Tente Ve Pergola Motoru Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

 • Tente ve pergola motoru seçerken dikkat edilmesi gereken ilk şey, tente ve pergolaların ne sıklıkla açılıp kapatılacağıdır. Günlük ortalama tente açıp kapatma miktarınıza göre bir seçim yapmanız, çok daha sağlıklı bir tente motoru seçimi yapmanızı sağlar.
 • Sahip olduğunuz tente ve pergola sistemlerinin hangi tür olduğunu bilmeniz çok önemlidir. Böylelikle sizin için en verimli olacak tente motoru sistemini seçmeniz daha kolay olacaktır.
 • Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise, sahip olduğunuz tente ve pergolanın boyutudur. Sahip olduğunuz sistemin boyutuna en uygun olan tente motoru sistemini seçmek, harcanan enerji ve güç açısından çok büyük bir verim sağlayacaktır.

 

Tente Ve Pergola Motoru Çeşitleri

 • Düz tente motoru
 • Redüktörlü tente motoru
 • Kendinden Alıcılı tente motoru
 • Kendinden Alıcılı pergola motoru

Sitemizde bulunan tente motoru çeşitleri, en üst kalitede ürünler üreten bir marka olan Remco’dur.

Tente ve pergola sistemi alırken yaşanabilecek zorluklar vardır. Çünkü seçim yapmak çok kolay değildir. Bu noktada devreye biz giriyoruz. Sizlere ve sahip olduğunuz tente ve pergola sistemine en uygun motoru seçme konusunda yardım, destek ve bilgi verme konusunda 7/24 hizmet veren bir ekibe sahibiz. Kolaylıkla isterseniz mesaj atarak isterseniz arama yaparak bize ulaşabilirsiniz.