Otomasyon

Bahçe Kapısı Sistemleri

Bahçe-Kapısı-Sistemleri

Bahçe kapıları, evinizin veya iş yerinizin dış dünyadan ayrılmasına ve daha güvenli bir hale gelmesini sağlayan kapılardır. İki farklı çeşit olarak bulunurlar. Bu çeşitler, yana kayar kapı ve 90 derece açılan kapıdır. Yana kayar bahçe kapısı, isminden de anlaşılacağı üzere, yana doğru kayarak açılan bir kapı çeşididir. 90 derece açılan kapı ise, iki bölmeye sahip olan ve ortadan ayrılarak içe doğru 90 derece açılan kapılardır. Aslında temel mantık, hazır olan bir kapıya otomatik kapı sistemleri kurularak, kapının açılıp kapanma işleminin otomatik olarak değiştirilmesidir. Bir kumanda ve kapıya kurulan bu sistem yardımıyla, kapının istenildiği zaman açılıp, istenildiği zaman kapatılması hedeflenmektedir. 

Otomatik Kapı Sistemi Kullanmanın Faydaları

* Bu sistem kurulduğu zaman, bahçenize girmek için, arabanızdan inmek zorunda kalmadan, misafirleriniz geldiğinde onları karşılamak için evinizden çıkmanıza gerek kalmadan bahçe kapınızı kolayca açabilirsiniz.

* Eviniz veya iş yeriniz için, ciddi bir güvenlik oluşturur. Kapıyı sadece siz ve sizin seçtiğiniz kişiler açabileceği için, bu sistem güvenlik açısından da çok faydalı bir sistemdir.

* Otomatik kapı, tek bir düğmeye basarak açıp kapatmanıza olanak sağlayacağı için hem çok daha konforludur hem de kullanımı çok kolaydır.

* En büyük faydaya gelecek olursak, sizin sürekli bir kapıyı açıp kapatma derdinizi tamamen ortadan kaldırırlar. Özellikle çok girip çıkan olan bir yeriniz varsa, size çok küçük bir detay gibi gelse de otomatik kapı sistemi kurdurduğunuza yaşayacağınız kolaylık sizi çok şaşırtacak. 

Sonuç olarak, otomatik bir bahçe kapısı sistemine geçtiğiniz zaman, sürekli arabanızdan inip kapı açma ve kapama derdiniz ve misafir geldiğinde veya giderken evinizden çıkıp kapı açma derdinizin ortadan kalkacak. Ayrıca ek olarak evinize ciddi bir güvenlik sağlamış da olacaksınız. 

Neden Mi Bizi Seçmelisiniz? 

* Bahçe kapısı motoru kurulum işlemi hem kısa sürede tamamlanan hem de çok kolay bir şekilde gerçekleştirilen bir işlemdir. İşinin uzmanı bir montaj kadromuz bulunduğundan, dilediğiniz her zaman sizlere montaj ve kurulum işlemleri konusunda hizmet vermekteyiz.

* Elektrik kesintileri gibi durumlarda zorluk yaşamamanız adına, kapı sistemlerinde çok kolay bir şekilde motoru devre dışı bırakabilir ve manuel kullanım geçebilirsiniz.

* Kapınızın çeşidi her ne olursa olsun otomatik bahçe kapısı sistemlerimiz sayesinde, otomatik bir hale getirilebilir.

* Kafanıza takılan sorunları, dilediğiniz zaman danışabileceğiniz bir whatsapp hattımız bulunmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir