Sitemiz üzerinden yapmış olduğunuz satın alma işlemi sonucunda, teslim almış olduğunuz ürünün hatalı çıkması veya bozuk olması gibi durumlarla karşılaştığınız zaman, ürünün size yapıldığı teslimat tarihinin üzerinden en fazla 7 gün geçmesi koşuluyla, sitemiz üzerinden online destek bölümüne girmeniz ve bizi bu hasar konusunda bilgilendirmeniz gerekmektedir. Bu bilgilendirme sonucunda bir iade ve değişim talebinde bulunabilirsiniz. Böylelikle de anlaşmalı kargo şirketimiz yardımı ile bize ulaştırdığınız hasarlı ürünü kolaylıkla yeni ve sağlam bir ürün ile değiştirebilmektesiniz. Ancak eğer ortada bir müşteri kullanımı sonucu oluşan hasar var ise ya da bu 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmış işe, iade ve değişim talebiniz olumsuz sonuçlanacaktır. Yani kullanılmış veya müşteri tarafından hasara uğratılmış ürünlerin iade ve değişim işlemleri gerçekleştirilememektedir. 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun kuralları gereği, bu uygulamalarımız zorunludur.  Temel amacımız hem alıcıyı hem de satıcıyı bu noktada koruyabilmektir.

Yapmış olduğunuz iade ve değişim talepleri, sizden kaynaklanan bir arıza veya hasar sebebi ile değil de ürünün kendi hasarından dolayı ise, kolaylıkla 7 gün içerisinde iade ve değişim talebiniz onaylanabilmektedir. Onaylanan iade ve değişim talebiniz sonucunda, anlaşmalı kargomuz yardımı ile bize geri gönderilen hasarlı ürünler, elimize ulaştıktan sonra iade ve değişim talebini gerçekleştirmekteyiz. Bu onaylanan iade ve değişim talebi sonrasında, eğer bulunmuş olduğunuz talep iade talebi ise en kısa sürede para iadeniz size yapılmaktadır. Eğer bulunmuş olduğunuz talep değişim talebi ise, hasarlı ürünün elimize ulaşması sonucunda en fazla 3 iş günü içerisinde yeni ve sağlam ürün size gönderilmek üzere kargoya verilmiş olacaktır.

Ayrıca, sizlere her zaman ve her konuda hizmet verebilmek adına özel olarak hazırlanan bir çağrı merkezi ekibimiz bulunmaktadır. Bu ekibe ister arayarak isterseniz de mesaj atarak rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Hem sipariş takip işlemleri hem kargonuzun durumu hakkında bilgi almak, hem iade ve değişim talebinde bulunmak için, dilediğiniz her zaman bu çağrı merkezimize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Garanti Koşulları

Sitemize satışı yapılan ürünlerin hepsi üretici firmaların garantisi altında bulunmaktadır ve bu firmaların hazırladığı garanti koşulları, bu ürünlerin hepsi için geçerlidir. Bu garanti koşullarının geçerli olabilmesi için, yapmanız gereken en önemli şey, ürünü teslim alırken mutlaka kontrol etmenizdir. Eğer üründe gözünüze çarpan bir hasar varsa, mutlaka bir tutanak tutturmalısınız ve hasarlı ürünü teslim almamalısınız. Çünkü, ürün üzerinde değişiklik yapılması, üründe hasar olması, ürünün deforme olması, ürünün orijinal tasarımının veya dokusunun bozulması gibi durumlar yaşanırsa ve siz tutanak tutturmamış olursanız, teslim aldığınız bu ürün garanti kapsamı dışında kalır.