Gösterilen sonuç sayısı: 4

Göstermek 9 24 36

Cuppon Kumandalar

Cuppon kumandalar kepenk sistemleri kapsamında kullanılan ürünlerdir. Ergonomik yapıda tasarlanmış olan cuppon kumanda çeşitleri özellikleri ve işlevleri bakımından aynıdır. Cuppon kumandalar genel bakımdan garaj kapılarında, panjur sistemlerinde, eşya yükleme alanlarında, depolarda, alışveriş merkezlerinde, iş yerlerinde ve atölye gibi pek çok yerde kullanılması ihtiyaç olan kepenk sistemleri için kullanılan ürünlerdir.  Bu konuda kullanılacak yer bazında birçok alan daha belirtilebilir. Fakat en sık kullanıldığı yerler bakımından dükkân önü görebileceğiniz türdeki kepenklerin kumanda sistemi ile yönetildiği bilinmektedir. Modern yapılı ve şık tasarımlı kumanda türü ile oldukça profesyonel şekilde kullanım mümkün olmaktadır. Özellikle son yıllarda otomatik sistemlerin daha çok kullanılmaya başlandığı bilinmektedir. Mümkün olan en üst düzey otomatik yapı sağlanarak mevcut iş yükü de düşmektedir.

Cuppon Kumandalar Özellikleri

Cuppon kumandalar özellikleri bakımından benzer şekildeki ürünlerdir. Aynı şekilde görsel tarafları da çok benzemektedir. Bunun beraberinde uzun vadeli kullanım özelliği sunan ürün oldukları bilinmektedir. Teknik ve genel bakımdan özellikleri ise şu şekilde sıralanmaktadır.

  • Frekans: 433,92 MHZ
  • Çalışma Voltajı: 12V 27A
  • Güç Sarfiyatı: 5 mw
  • Mesafe: 30 Metre
  • Kontrol Biçimi: Mikro işlemci kontrollü
  • Dış Görünüm: Paslanmaz yüzey, krom kenarlık, siyah
  • Ölçüleri: 30 x 55 x 15 mm
  • Kullanım Alanı: Panjur, kepenk, bariyer, bahçe kapısı, otomasyon

Yukarıda belirtilen 2BK ve 4BK cuppon kumandaların ortak özellikleridir. Sadece kanal sayıları farklıdır. Kapı motor güvencesi ile satılan bu ürünler kepenk, bariyer, panjur, otomasyon ve bahçe kapılarında sıklıkla tercih edilen bir özelliktedir. Bu yüzden önemli kolaylık sağladığı düşünülmektedir.  

Cuppon Kumandalar Kullanımı

Cuppon kumandalar kullanımı bakımından kepenk sistemine uyumlu şekilde geliştirilmiş ürünlerdir. Seveceğiniz görsel yapısı ile her zaman kullanabileceğiniz ürünlerdir. Bu zamana kadar yaşadığınız iş yükünü hafifletecek ürünlerdir. Bunun beraberinde kepenk sistemlerinde manuel açma kapama esnasında oluşan vakit kaybını da önleyecek ürünlerdir. Kepenk sistemi ile bağlantısı gerçekleştirildikten sonra aktif bir şekilde aç kapa yapılması mümkündür. Bu ürünler beraberinde mekânın güvenliği de korunabilmektedir. Kapı motor güvencesinin sunduğu bu ürünler ortalama fiyatlarda satılmaktadır.