Firmamızın en temel prensiplerinden ilki hızlı kargo hizmetidir. En büyük amacımız, siz değerli müşterilerimizin satın almış olduğu ürünlere mümkün olan en kısa sürede ulaşabilmesidir. Anlaşmalı olduğumuz mng kargo şirketi sayesinde de yapmış olduğunuz ger alışverişin, elinize ulaşma süresini en hızlı şekilde gerçekleştirebilmek için çalışmaktayız. Ayrıca sipariş takip işlemlerinizi de gerçekleştirmek için her zaman yanınızdayız.

Kargo işlemlerimiz, 250,00TL ve üzerinde yaptığınız her satın alma işlemi için ücretsiz bir şekilde gerçekleştirilmektedir. 250,00TL ve altında yapacağınız satın alma işlemlerinin ise ücretlerini, satın alma ekranınızda kolaylıkla görebilirsiniz.

Hızlı kargo hizmetimizin ilk örneği, saat 15:00’dan önce yaptığınız her alışverişin, o gün kargoya veriliyor olmasıdır. Pazar günü veya resmî tatil olan bir gün alışveriş yapmadığınız sürece, saat 15:00’dan önce gerçekleştirdiğiniz her satın alma işlemi, o gün içerisinde anlaşmalı kargo şirketimize ulaştırılmaktadır. Eğer bu gerçekleştirdiğiniz satın alma işlemi saat 15:00’dan sonra ise de siparişiniz en geç ertesi gün kargoya verilmektedir.

Pazar günleri veya resmi bayramlar hariç, verdiğiniz siparişlerin aynı gün içinde ya da en geç ertesi gün olacak şekilde kargoya verileceğinin garantisini siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.  Ayrıca en hızlı kargo şirketlerinden biri olan mng kargo ile anlaşmalı olduğumuz için, kargoya verilen ürünlerinizin de en geç 3 ila 5 iş günü arasında olacacağının garantisini size sunuyoruz. Ancak, bu garantimiz, kargonun teslim edileceği il, ilçe ve bölgeye değişiklik gösterebilmektedir. Bu konuda sorun yaşamanız durumunda, firmamız bir sorumluluk kabul etmemektedir.

Vermiş olduğunuz sipariş sonucunca kargoya verilen ürünün sipariş takip numarası sistemimize eklenmektedir. Böylelikle, kargonuzun nerede olduğu ya da kargonuzun durumunun ne olduğu gibi kargo takip konularını merak ederseniz, isterseniz kendiniz kolaylıkla sistemimizden kontrol edebilirsiniz, isterseniz de canlı yardım hizmetimizden arayarak ya da mesaj yoluyla kolaylıkla bilgi alabilirsiniz. Ya da mng kargo takip sistemi yardımıyla da kolaylıkla kargonuzun durumu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bizi diğer benzer firmalardan ayıran en önemli özellik, bu hızlı kargo özelliğimizdir. En temel hedefimiz müşteri memnuniyeti olduğu için, hızlı kargo konusunda çok hassas bir firmayız. Bu yüzden yapacağınız alışverişlerin elinize olabilecek en kısa sürede ulaşacağından emin olabilirsiniz.

Sormak veya yardım almak istediğiniz herhangi bir konu olduğu zaman kolaylıkla ulaşabileceğiniz çağrı merkezi ekibimiz, her türlü konuda sizlere yardım edebilmek için özel olarak eğitilmiş ve bilgilendirilmiştir.  Dilediğiniz her zaman ister arayarak, isterseniz de mesaj atarak kolaylıkla bu ekibimize ulaşabilirsiniz.