Cuppon Grup Kumandalar (4)

Remco Grup Kumandalar (4)

Grup Kumandalar

Grup kumandalar remco ve cuppon markasına ait olan perde, tente, panjur kumanda sistemlerinin genel adı sayılır. Estetik görünümlü ve kolay kullanımlı olan bu ürünlerin genel bakımdan çok yönlü performans sağlattığı bilinmektedir. Oturduğunuz yerden perdelerinizi, panjurlarınızı veya tentelerinizi yorulmadan açıp kapatmak açısından öne çıkan grup kumanda modellerini tercih etmeniz önemli bir adım sayılır.

Remco El Tipi 2 Kanallı Panjur Kumandası

Remco el tipi 2 kanallı panjur kumandası panjur sistemlerinde yer alan ihtiyaçtır. Bu kumanda türü aynı zamanda grup kumandaların içinde yer alan işlevi ile öne çıkmaktadır. Beraberinde birçok alan için uygundur. Özellikle son yıllarda daha fazla rağbet gören panjur sistemine yönelik akıllı uygulamalarla tanınmaktadır. Modern yapılı ve şık tasarımlı kumanda türü ile oldukça profesyonel şekilde kullanım mümkün olmaktadır. Özellikle son yıllarda otomatik sistemlerin daha çok kullanılmaya başlandığı bilinmektedir. Mümkün olan en üst düzey otomatik yapı sağlanarak mevcut iş yükü de düşmektedir.

Cuppon El-Tipi 2 Kanallı Panjur Kumandası

Cuppon el-tipi 2 kanallı panjur kumandası grup kumanda sistemi içinde yer alan ve aynı zamanda cuppon markalı sistemde bulunan kumanda seçenekleridir. Genel olarak birçok alana uyum sağlayan kumandalar panjur ve otomasyon sistemlerinde büyük rahatlık sağlamaktadır. Potansiyel kullanımlar için vakit kaybı oluşturmayan kumanda sistemleri işlevselliği yönünden de beğenilmektedir. Dış ortamlarda görüp beğendiğiniz konforu evinizde de kullanabilirsiniz. Bu sayede modern ve şık tasarımlı panjur işlevini kullanarak lüks bir yaşam tarzına geçiş yapabilirsiniz. Özellikle villa türü evler için mükemmel bir seçenek türü olan panjur sistemi iç alanın hava sıcaklığını da dengede tuttuğu için ihtiyaç sayılmaktadır.

Remco El Tipi 6 Kanallı Panjur Kumandası

Remco el tipi 6 kanallı panjur kumandası teknik bakımdan panjurlar için üretilmiş olsa da perde, ev ve otomasyon sisteminde de kullanılan bir ürün olarak bilinmektedir. Grup kumanda modelleri içinde yer alan özelliği sayesinde avantajlı bir seçenek olduğu bilinmektedir. Çünkü panjurların manuel olarak açılıp kapanması belli bir süre sonrasında yorucu bir iş haline dönüşmektedir. Aynı zamanda vakit kaybı oluşturan sistem bir süre sonra kullanım performansınızı da düşürecektir. Bu yüzden otomatik şekilde açılıp kapanabilmesi açısından kumanda yardımı şarttır. Gün içerisinde birkaç defa kullanıldığında bile sıkıntı oluşturmayan yapısı uzun ömürlü kullanımlar için uygun olduğunu da gösterir.

Cuppon El Tipi 6 Kanallı Panjur Kumandası

Cuppon el tipi 6 kanallı panjur kumandası grup kumandalardan biri olarak sağladığı işlev ile öne çıkan seçeneklerden biridir. Genel bakımdan panjur, otomasyon, ev tipi alanlarda kullanılan kumanda sistemi ile yönetilir. Perde anlamında da kullanılan bu sistem oldukça yenilikçi ve kolaylık sağlayan modern yapıya alışmanızı da sağlamaktadır. Gün ışığının otomatik sistemde alınmasını sağlayarak iç mekânlar için koruma oluşturabilmektedir.

Grup Kumandaların Özellikleri

Grup kumandalar en çok Remco ve cuppon markalarıyla öne çıkmış seçeneklerdir. Kanal sayısının farkı haricinde ortak benzerlikleri aynı yönde tasarlanmıştır. Teknik bakımdan genel özellikleri ise şu şekilde sıralanmaktadır.

  • Frekans:433,92 MHZ
  • Çalışma Voltajı: 2x3V CR2032 Pil
  • Güç Sarfiyatı: 5 mW
  • Mesafe: 30 Metre
  • Kontrol Biçimi: Mikroişlemci kontrollü
  • Renk: Siyah-Beyaz
  • Ölçüleri: 128 x 42 x 16 mm
  • Kullanım Alanı: Panjur, perde, ev, otomasyon vb.

Yukarıda sıralanan ürün özellikleri grup kumandaların ortak özellikleridir. Seçeneklere göre sadece kanal sayıları farklıdır. Bu nedenle ortak özelliği sayılabilecek durumları yukarıdaki gibi belirlenmiştir. Hayatınızdaki büyük kolaylığı öne çıkaran kumandalar modern yaşam tarzının diğer yüzüdür.

Remco El Tipi 16 Kanallı Panjur Kumandası

Remco el tipi 16 kanallı panjur kumandası ev tipi panjur sistemine yönelik kullanıldığı bilinmektedir. Cam kaplı alanlarda aranılan ihtiyaçlardandır. Çünkü avantajlı olan kumanda sistemi insanların üzerindeki yükümlülüğü de kaldırmaktadır. Otomatik şekilde çalışabilen panjurların aynı anda açılıp kapanmasını sağlamaktadır.

Cuppon El Tipi 16 Kanallı Panjur Kumandası

Cuppon el tipi 16 kanallı panjur kumandası özellikleri bakımından ev tipi panjur sistemine yönelik kullanıldığı bilinmektedir. Bununla birlikte grup kumanda sistemlerinde önemli seçeneklerden biridir. Birçok yönden düşünüldüğünde avantajlı olan kumanda sistemi insanların üzerindeki yükümlülüğü de kaldırmaktadır. Otomatik şekilde çalışabilen panjurların aynı anda açılıp kapanmasını sağlamaktadır.