Gösterilen sonuç sayısı: 2

Göstermek 9 24 36

Kapı Motoru Yedek Parça

Otomatik kapı sistemleri satın alırken, herkesin temel hedefi sağlam ve uzun ömürlü kapı sistemlerine sahip olmaktır. Çünkü otomatik kapı motoru sistemleri, kapıların daha uzun ve sağlam bir ömre sahip olmasını sağlar. Ancak yana kayar kapı sistemleri her ne kadar en sağlam kapı sistemleri olarak bilinse de yine de 5-10 yıl arasındaki sık kullanımları sebebiyle bazı durumlarda tamire ihtiyaç duyabilir. Bu noktada da devreye kapı motoru yedek parça sistemi girer. Çünkü bu yedek parçalar sayesinde kapı motoru sisteminizi tamamen değiştirmek yerine, bazı parçalarında birkaç küçük değişiklik ve tamirat yaparak motor sisteminizi yenileyebilirsiniz.

 

Kapı motoru yedek parçası kullanımı, masraf açısından bütçenizi asla zorlamayacak bir sistemdir. Otomatik kapı motoru sisteminizde yapacağınız küçük değişiklik sayesinde kolaylıkla her ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Bu kategorimizde, ihtiyacınız olabilecek her yedek parçaya kolaylıkla ulaşabilirsiniz. 

 

Ülkemizde, çoğu otomatik kapı sistemleri satışı yapan firma, bu yedek parça satış hizmetini sunmamaktadır. Bu da genellikle otomatik kapı sahiplerinin gerilmesine sebep olur. Çünkü yedek parça bulmak çok zor bir hale gelebilir. Otomatik kapı motoru, çok fazla parçaya sahip olan bir motor değildir. Bu yüzden çok miktarda bir yedek parçaya ihtiyaç duymazsınız.

 

Bahçe kapısı motoru, özellikle dış mekânda bulunan bir motor çeşididir. Her ne kadar dayanıklı bir motor olsa dahi, uzun kullanım sonucunda bazı müdahalelere ihtiyaç duyabilir. Bu noktada da sizlere daha sağlıklı bir otomatik kapı sistemine sahip olmanız için ihtiyacınız olabilecek her yedek parçaya sahibiz.

 

Otomatik garaj kapısı sistemleri, özellikle yoğun giriş çıkış olan sistemlerdir. Otomatik kapı sistemleri arasında en çık ihtiyaç duyulan sistem budur. Çünkü garajlarda hem giriş çıkış çoktur hem de manuel olarak kapıların açılıp kapanması zor olduğu için, otomatik kapı kullanmak çok daha faydalıdır. Yani sahip olduğunuz otomatik garaj kapısı sistemlerinde ihtiyaç duyabileceğiniz tüm yedek parçalara sitemizden ulaşabilirsiniz.

 

Sahip olduğunuz kapı motoru sistemini biliyorsanız, yedek parça satın alma işleminizi çok daha kolay gerçekleştirebilirsiniz. Ancak tabii ki sormak istediğiniz her soruda ve ihtiyaç duyabileceğiniz her konuda sizlere yardımcı olabilmek için hazırız.

Kapimotor.com olarak her türlü otomatik kapı motoru seçiminizde bize güvenebilirsiniz. Çünkü hem hizmet anlayışı hem de gelişmiş kalitemiz ile, siz değerli müşterilerimize sağlıklı bir hizmet sunmak en büyük hedefimizdir. Bu yüzden de her türlü bahçe kapısı motoru alırken bize güvenebilirsiniz. Ayrıca, otomatik garaj kapısı gibi sahip olduğunuz her türlü kapıda da hem kolaylıkla kullanabileceğiniz motor sistemlerine hem de ihtiyaç duyabileceğiniz yeden parça sistemlerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ayrıca dilediğiniz her zaman sizlere yardım edebilecek çağrı merkezimiz ile de her soru ve sorununuzu kolaylıkla konuşabilir ve dilediğiniz her konuda bilgi talep edebilirsiniz.