Kargo ve Teslimat, Kapimotor.com olarak, sistemimizin bu kadar düzgün çalışmasının en büyük sebebi, ürünlerimizin e- ticaret depomuzda bulunup, sipariş üzerine siz değerli müşterilerimize ulaştırılıyor olmasıdır. Yani verdiğiniz sipariş sonucunda, ürünlerinizin elinize ulaşma hızı çok daha çabuk olacaktır. Çünkü saat 15:00’dan önce verdiğiniz siparişler aynı gün içerisinde kargo şirketine verilmektedir. Eğer sipariş verdiğiniz ürün, e-ticaret depomuzda değil de mağazamızdaysa da en geç 1 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir. Bu da sipariş ettiğiniz ürünlerin size en fazla 3 iş günü içerisinde ulaşmasını garantilemektedir. Aynı zamanda, eğer verdiğiniz sipariş depomuzda ise ve siz saat 15:00’dan sonra sipariş oluşturursanız, siparişiniz yine en geç 1 iş günü sonunda kargo şirketine verilmiş olacaktır.

Kargoya verdiğimiz siparişler, anlaşmalı olduğumuz mng kargo firmasının yoğunluğu ve siparişinizin ulaşması için belirttiğiniz adresin bulunduğu bölgenin teslimat durumu ve yoğunluğuma göre, 1 ila 3 iş günü içerisinde size ulaşacaktır. Eğer bulunduğunuz bölgeye yapılan kargo teslimatları haftada bir ya da haftanın belirli günlerinde yapılıyorsa, siparişiniz elinize o günlerde ulaşacaktır. Bu durum, kargo firmasının kendi belirlediği teslimat uygulaması ve prosedürlerine bağlıdır ve oluşabilecek herhangi bir gecikme durumundan firmamız hiçbir şekilde sorumlu değildir. Çünkü bu muhtemel gecikme, bizden kaynaklanan bir gecikme değildir.

Verdiğiniz siparişlerin gününe göre, eğer teslimat tarihiniz pazar gününe ya da resmi bir tatil gününe denk geliyorsa, pazar günleri ve resmi günlerde kargo firmalarının çalışmaması sebebiyle ürününüz elinize gelemez. Ancak bu resmî tatil günü ya da pazar gününü takip eden ilk iş gününde elinize ulaşacaktır. Aynı şekilde, eğer siparişinizi oluşturduğunuz gün, saat 15:00’dan önce bile olsa, pazar günü ya da resmî tatil günü ise, kargoya ertesi iş gününde verilecektir. Bu durum tamamen kargo firmalarının çalışma gün ve saatlerine göre ayarlanmaktadır.

Kargo ücretlerimiz, 250,00 TL ve altındaki siparişlerinizde sizden talep edilmektedir. Bu ödeme hakkında ödeme adımlarında bilgi alabilirsiniz. Ancak verdiğiniz siparişin ücreti 250,00TL ve üstü ise yaptığınız alışverişin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır. Yani sizler için ücretsizdir.

Verdiğiniz siparişin durumu ve nerede olduğu bilgilerini kolaylıkla alabilmeniz için, kargoya verilen ürünlerin sipariş takip numaralarını sipariş detayınıza eklemekteyiz. Böylelikle dilediğiniz zaman sitemiz üzerinden kargo durumunuzu izleyebilir ya da çağrı merkezimizi arayarak veya mesaj atarak kolaylıkla kargo durumunuz hakkında bilgi alabilirsiniz. mng kargo ile anlaşmalıyız.

Paketiniz kargoya verildikten sonra oluşan kargo takip numaranız sipariş detayınıza eklenecektir. Kargonuzun durumunu sitemiz üzerinden izleyebileceğiniz gibi, çağrı merkezimizden de kargonuzun sipariş takip bilgileri hakkında bilgi alabilirsiniz. Anlaşmalı şirketimiz mng kargo şirketidir.

Eğer, ürünlerinizin teslim edileceği sırada evde ya da sipariş verirken belirttiğiniz adreste değilseniz ve ürün kargo şirketi tarafından elinize ulaştırılamadıysa, kargonuz size en yakında olan mng kargo şubesine teslim edilecektir ve bunun sonucunda da sizin gidip kargonuzu bizzat kendinizin teslim alması gerekecektir. Bu gibi yaşanan aksaklıklardan ötürü firmamız sorumlu değildir.