SIKÇA SORULAN SORULAR

Ürünlerimizin tamamı orijinaldir. Bu konuda üst düzey kaliteli ürünlere yer verdiğimiz sertifikalı ürün satışlarımızdan da bellidir.

Online şekilde alışveriş yapacak bir ödeme sistemi bulundurmayan müşteriler için kapıda ödeme seçeneği vardır. Böyle bir durumda da herhangi siparişiniz dâhilinde kargo ücretiniz 14,80TL ödemeniz olur. Ürün fiyatı ise ayrı değerlendirilmektedir.

Telefondan iletişim kurarak veya whatsApp üzerinden mesaj atarak sipariş oluşturmanız mümkündür.

Firmamızla iletişim kurduğunuz zaman seçmek istediğiniz ürün öncesinde nerede kullanacağınızı ve nasıl bir işlev görmek istediğinizi sorarak bilgi edinmeniz mümkündür. Böylelikle daha doğru ürün seçimi yapabileceğinize emin olursunuz.

Firmamız sattığı ürünlerin montajını yapmamaktadır. Fakat işlevsel yönde çalıştığımız firmalara yönlendirerek kurulum ve montaj kapsamında müşterilerine yardımcı olabilmektedir.

Belirtilen soru modelleri en çok merak edilen sorular olup hem müşteri hem de firmamızca karşılıklı güven sağlayan ön adım niteliğindedir. Bu nedenle firmamızın güvencesini görebileceğiniz cevaplarda hizmet anlayışımızla birlikte edindiğimiz iş disiplinimizde öne çıkmaktadır.