Gösterilen sonuç sayısı: 7

Göstermek 9 24 36

Motor Kumandaları

Motor kumandaları, Uzaktan kumandalar, yana kayar kapı motoru ile çalışan kapıların en büyük yardımcısıdır. Çünkü bütün otomatik açma ve kapama işlemleri bu otomatik kapı kumandası ile yapılır. Sizi her seferinde manuel olarak kapı açıp kapatma eziyetinden kurtarır. Bu otomatik kapı kumandası modelleri uzun yıllar boyunca kolaylıkla bozulmadan kullanılabilir. Bu kumandalar, aynı zamanda otomatik geçiş sistemleri ile de sıklıkla kullanılmaktadır.

Uzaktan kumandalar, her türlü kayar kapı motoru için uyumlu bir şekilde çalışmaktadır. En büyük amaçları da sizi aracınızdan inmek zorunda bırakmadan uzaktan bir şekilde kapıların açılıp kapanmasını sağlamaktır. Ayrıca görünüm açısından da çok farklı çeşitlerde otomatik kapı motoru kumandaları bulunmaktadır. İsterseniz daha klasik bir görünüme sahip kumanda sahibi olabilirken, isterseniz şık ve hoş görünen bir otomatik kapı kumandası sahibi olabilirsiniz.

Otomatik kapı kumandaları, aynı zamanda güvenlik açısından da ciddi bir fark yaratmaktadır. Otomatik kapı motorunuzu yönlendirmeye yarayan bu kumandalara sahip olmayan kişilerin giriş ve çıkışını tamamen engelledikleri için evinizi, bahçenizi, işyerinizi ya da kapınızın olduğu yer neresi ise orayı yabancılardan tamamen korur.

2 kanallı, 4 kanallı ve 9 kanallı olmak üzere üç çeşit otomatik kapı kumandası bulunur. Hangisini seçeceğiniz tamamen size kalmıştır. İhtiyacınıza göre seçiminizi kolaylıkla yapabilir ve kumandanızı otomatik kapı motoru ile bağlayabilirsiniz. Bu kanallar sayesinde, kumandanıza daha fazla tuş eklenir ve kumandanın gerçekleştirebileceği işlem miktarı artar.

Kumandanız ile otomatik kapı motoru bağlantısını kurmak için bir uzmana ihtiyacınız yoktur. Kendiniz bile kolaylıkla bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken şey, kumandanızı otomatik kapı sistemi ile tanıtmak ve bağlantı kurulmasını sağlamaktır.

Otomatik kapı kumandası, dışarıdan hiçbir frekans algılayıcı sistem ile yönlendirilemez. Yani sizin kumandanıza, siz dışında kimse erişim sağlayamaz. Bu da güvenliği daha da arttırır. Sadece otomatik kapı motoru ve sisteminizin içine erişebilen kişiler kapıları yönetebilir hale gelir. Yani tanımadığınız ve izni olmayan kimse giriş ve çıkış yapamaz.

Ayrıca kumandaların çoğunda bulunan yapışma özelliği yardımıyla, otomatik kapı kumandanızı kolaylıkla aracınıza ya da dilediğiniz yere sabitleyebilirsiniz. Böylelikle kumandanızı kaybetme ya da bulamama gibi dertleriniz olmaz. Ayrıca uzaktan kumandaların şık tasarımı yardımıyla da her ortama uyum sağlayabilirler ve dışarıdan bakıldığına hoş bir görüntü sunarlar.

Dilerseniz yeni kurulan otomatik kapı sistemleri için, dilerseniz hazırda elinizde olan sistemler için kolaylıkla bir otomatik kapı kumandası sahibi olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken şey, sahip aldığınız uzaktan kumandayı otomatik kapı alıcınız ile bağlamak. Böylelikle kumandayı kullanırken kolaylıkla uzaktan işlem yapabilirsiniz. Kapimotor.com olarak sizler için hem uygun fiyatlı hem de kolay kullanıma sahip otomatik kapı kumandalarına sahibiz. Sitemizde bulunan bütün otomatik kapı kumandaları, kalite açısından oldukça gelişmiştir. Malzeme kaliteleri de işlem kapasiteleri de çok kalitelidir.