Gösterilen sonuç sayısı: 7

Göstermek 9 24 36

Aksesuar ve Yedek Parça

Aksesuar ve yedek parça kapsamında birçok konu öne çıkabilmektedir. Özellikle fotoselli ürünlerin incelendiği bu bölümde çok yönlü hizmet anlayışı öne çıkmaktadır. Çünkü aksesuar ve yedek parça kapsamında kullanabileceğiniz ve ihtiyaç kapsamında değerlendirilen birçok ürün seçeneği bulunmaktadır. Kapsamlı ürün seçenekleri kapı motor güvencesi sayesinde kolay temin edilebilen ve hızlı şekilde monte edilebilecek özelliğe sahiptir. Bu yönden değerlendirdiğinizde çok önemli oldukları bilinenler arasındadır. Uzun süredir kullanmakta olduğunuz kapı sistemlerinizde herhangi bir ihtiyaç halinde bu bölümde yer alan ürünleri değerlendirmeniz mümkündür. Çünkü bu kısımda yer alan ürün seçenekleri özellikle fotoselli ürünlere yönelik önemli derece de kolaylık sağlar.

Aksesuar ve yedek parça kapsamında kapı motor güvencesi ile satılan ürünler oldukça önemlidir. Çünkü birçok otomatik kapı, kepenk, garaj, eşya yükleme alanları, alışveriş merkezleri, site girişleri, özel alanlar kapsamında önemli ihtiyaçlar listesi olarak demirbaş olduğu düşünülmektedir. Genel bakımdan aksesuar ve yedek parça alanında değerlendirilen ürünler şu şekilde sıralanmaktadır.

  • Weder fotoselli cam kapı sistemleri (çift kanat dâhil)
  • Weder fotoselli cam kapı sistemleri (kanatlar hariç)
  • Weder fotoselli cam kapı sistemleri (tek kanat dâhil)
  • Weder fotoselli kapı alt kılavuzu
  • Weder fotoselli kapı emniyet fotoseli
  • Weder fotoselli kapı kayışı
  • Weder fotoselli kapı kontrol kartı
  • Weder fotoselli kapı kumanda kontrol (kumandalar dâhil)
  • Weder fotoselli kapı motoru
  • Weder fotoselli kapı taşıyıcı tekerlek

Weder Fotoselli Cam Kapı Sistemleri

Weder fotoselli cam kapı sistemleri kanatları hariç olarak ta satılan bir üründür. Mevcutta yer alan camların kanatlar haricinde de kullanılması mümkün olabilir. Fotoselli kapı sistemleri iç mekânın dış alandaki olumsuz hava şartlarından etkilenmesini de önlemektedir. Aynı zamanda el teması gerektirmeden sensörün görüş açısı algılamaya geçer geçmez açılır. Aynı şekilde kapanması otomatik düzende ilerleyen kapı sistemleri mevcut iş alanına yönelik modern bir görüntü de katmaktadır. İşyerlerinde sıkça kullanılan bu sistem kartlı geçişlerle de entegre edilebilecek düzenleri de sağlayabilir. Güvenli bir sistem anlayışı sunan avantajlı kullanımı oldukça fazla talep görmektedir.

Weder Fotoselli Kapı Alt Kılavuzu

Weder fotoselli kapı alt kılavuzu otomatik kapı sistemlerinde sürgülerin çalışabilmesi adına kullanılması gereken bir üründür. İlk bakışta anlaşılan görseli ile hangi amaçla kullanılan bir ürün olduğunu da anlamanız mümkündür. Özellikle sürgülü otomatik sistemli kapı türlerinde fotoselin algılama yapması beraberinde açma kapama sisteminin aktif olduğu bilinmektedir. Bu sayede sistem aktifliği korunarak daha uzun süre kullanılacak bir ürün olarak değerlendirilebilir.

Weder Fotoselli Kapı Kayışı

Weder fotoselli kapı kayışı otomatik kapı sistemlerinde gerekli olan bir üründür. Çünkü kapı kayışı olmadan sürgü sistemi doğru bir şekilde çalışmaz. Bu yüzden otomatik açılıp kapanan kapı sistemi için gerekli olduğu bilinen bir ürün olarak değerlendirilmektedir. Bankaların çok yoğun kullandığı sürgülü kapı sistemi için uzun vadeli ihtiyaç anlamına gelir. Daha doğrusu otomatik şekilde açılıp kapanan kapı şekli için demirbaş ihtiyacı sayılmaktadır. Birçok yönden kullanılması gerekli olan ürünle ilgili öne çıkabilecek arızalı durumlarda oluşabilir. Kopması veya hasar görmesi halinde sorun oluşturabilecek bir ürün olarak düşünülmektedir. Fotoselli kapıların algılama sistemi halinde açılması kayış sistemine bağlıdır. Birbirine zincirleme bağlı bu sistemin düzgün çalışması sayesinde fotoselli kapı çeşitleri birçok alanda kullanılabilmektedir.

Weder Fotoselli Kapı Kontrol Kartı (İşlemci)

Weder fotoselli kapı kontrol kartı özel çalışma saatlerinde şifreli veya parmak izi kullanılarak giriş çıkış yapılmasını sağlayacak teknik sunar. Güvenli bir sistem anlayışı sunmasından ötürü oldukça beğenilen bir güvenlik tedbiri olarak ta düşünülmektedir. Kullanılan alanlarda isteğe göre ayarlama özelliği vardır. Sabit düzende de aynı durum söz konusudur. İster tek yönlü çalışma düzeni isterseniz de istenen düzeyde çalışma performansı sunabilecek bir üründür.

Weder Fotoselli Kapı Taşıyıcı Tekerlek

Weder fotoselli kapı taşıyıcı tekerlek otomatik kapı sisteminin daha uzun vadede kullanılmasını sağlayan bir üründür. Basit gibi algılanan bu ürünün genel özelliği fotoselli kapıların sorunsuz çalışmasını sağlamasıdır. Ürün genel olarak bir istek dâhilinde değil ihtiyaç dâhilinde kullanılmaktadır. Bu ürünle birlikte kapının çalışma aksamı olabildiğince uzun süre kullanılmaktadır. Kapıların sürgüsü anlamına gelen bu ürün işlevsellik bakımından uzun ömürlüdür.