Tek bir sonuç gösteriliyor

Göstermek 9 24 36

Cuppon Güç Kaynakları

Cuppon güç kaynakları genel bakımdan kepenk, panjur, otomasyon sistemleri için üretilmiş ürünlerdir. Sistemin çalışması açısından gerekli olan yapısı fazla bir enerji ihtiyacına gerek duymamaktadır. Bu sayede tasarruf ettirici sistem anlayışı sunduğu net özellikleri arasındadır. Cuppon güç kaynakları marka olarak öne çıkan ve kapı motor güvencesi adı altında satılan ürünlerdir. İlk sırada görebileceğiniz bu markaların bazı çeşitleri bulunmaktadır. Güç kaynağınız watt olarak belirtilen özelliğine göre ölçüsü ve işlevi farklılaşabilir. Bu nedenle güç kaynağı ile ilgili alışveriş yapmadan önce çeşitlerini incelemeli, satıcı firma ile nerede kullanmak istediğinize dair iletişime geçmelisiniz.

 

Cuppon 1100Watt Kepenk Güç Kaynağı

Cuppon 1100watt kepenk güç kaynağı otomatik kepenk sisteminde kullanılan bir üründür. Genel bakımdan garaj kapılarında, panjur sistemlerinde kullanılması gereken ihtiyaç olarak bilinmektedir. Güç kaynağının sağladığı işlev doğrultusunda kepenk sistemini kumanda yardımıyla isteğe bağlı kullanmak mümkündür. Mal güvenliği sağlayan sistemi aynı zamanda iç alanın stabil hava düzeyinde kalmasını sağlamaktadır. Bu sayede olumsuz hava koşullarında bile üst düzey performans alabileceğiniz bir ürün olarak değerlendirilmektedir. Villa tipi evin garaj, atölye veya kepenk ihtiyacı duyulan alanlarında uzun vadeli kullanımlar için uygundur. Küçük alanlar için kullanılması mümkün olan ve işlevselliği hızlı olan bu ürünün pratik kullanım tarafı da bulunur. Hızlı şekilde öğrenilen sistem herhangi bir sorun çıkamaz.

Cuppon 1100watt kepenk güç kaynağı diğer güç kaynağı çeşitlerinden biridir. Bunun yanı sıra tek kepenkler için üretildiği bilinir. Yani tek sistem veya özel alan kullanımı açısından uygun bir seçenektir. Özellikle özel malikâne, villa tipi evlerin atölyesi, garaj girişi veya farklı şekilde öne çıkan panjur sistemi için otomatik bir düzen oluşturmaktadır. Genel özellikleri bakımından güvenliği sağlayabilen yapısıyla dikkat çekici tarafı bulunur. İşlevi bakımında hızlı bir işleyiş sunmasıyla kullanılan alana üst düzey güvenlik adımı katar. Bu nedenle tekli alanlar açısından en uygun seçenek olarak algılayacağınız cuppon markası bu yönde tercih edilebilecek ürünlerin başında gelir. Kepenk güç kaynakları içinde cuppon marka kişiselleştirilmiş kullanma imkânı tanıyan bir üründür. Sadece ev tipi alanlar için değil birçok dükkân ya da iş yerlerinin bu sistemi kullandığını öğrenmeniz mümkündür. Çünkü güvenlik düzeyi kepenksiz bir alanda %50 oranında düşüktür. Fakat kepenkli alanların %100 korunaklı olması öne çıkan özellikleridir.

 

Cuppon 1100Watt Kepenk Güç Kaynağı Özellikleri

Cuppon 1100watt kepenk güç kaynağı özellikleri tek kepenk kullanılması kapsamında işlevini sağlamaktadır. Küçük alanlar için tasarlanmış güç kaynağının panjur sistemindeki kepenk yapısına en uygun seçim olduğu bilinir. Otomatik kepenk sistemi olarak tanımlanan kurulumda güç kaynağının sağladığı teknik özellikler şu şekilde belirtilmektedir.

 • Güç: 1000 W
 • Giriş Gerilimi & Frekansı: 220 VAC; 1 Faz / 50-60 Hz
 • Çıkış Gerilimi & Frekansı: 220 VAC; 1 Faz / 50-60 Hz
 • Şebeke Çalışma Aralığı: 150 – 220 VACRF
 • Çalışma Frekansı: 433,92 MHZ
 • Akü Tipi & Garanti: Tam Bakımsız Kuru Tip / 2 Yıl Akü Sayısı 2 Adet 12V 7 Ah
 • Şarj ve Bekleme Süresi: 12 Saat / 4 Gün
 • Kumanda Mesafesi: 30 m
 • Göstergeler: Şebeke gerilimi (LINE) ve Inverter (BATTERY) uyarı ledleri
 • Korumalar: Aşırı yük koruması, kısa devre koruması
 • Çalışma Sıcaklığı: 0°C – 40°C
 • Net & Kaldırma Ağırlığı 6,4 kg / 160- 220 kg

 

Cuppon 1100Watt Kepenk Güç Kaynağı Kullanımı

Cuppon 1100watt kepenk güç kaynağı kullanımı otomatikleştirilmiş sistemde çalışır. Satıcı firma ile iletişime geçmeniz önemli derece işinize yarayacak bir durumdur. Çünkü güç kaynağı almak önemli bir alışveriştir. Belirtilen alana tek kepenk ve güç kaynağı kurulumu yapma sonrasında kumanda sisteminde istediğiniz zaman kullanabileceğiniz bir üründür. Kumanda veya buton özellikli bir sistem arayışındaysanız mutlaka diğer seçenekleri de gözden geçirmeniz şarttır. Tek kepenk sistemlerinde ihtiyaç duyulan fonksiyonu birçok yönden avantajda sağlamaktadır. Montajı istenilen alana yapılma sonrasında kumanda sistemiyle ortak bağlantı oluşturularak mekânınızın uzun yıllar korunaklı hale gelmesini sağlar. Otomatik düzen sağlarken güveni ve konforu da beraberinde sunan sistem ayrıcalığıdır. Bu ürün sayesinde kepenkleri aşağı çekip daha verimli ve uzun saatler çalışabilmeniz de mümkündür.