Gösterilen sonuç sayısı: 9

Göstermek 9 24 36

Motor Aksesuarları

Otomatik kapı motoru, teknolojinin de yardımıyla, günümüzde sahip olduğumuz en büyük güvenlik sağlayıcılarından biridir. Bahçenize ya da iş yerinize yabancıların girmesini engellemekten tutun, giriş çıkış trafiğini düzene sokmaya kadar pek çok konuda ciddi bir fayda sağlamaktadır. Bu motorlar sayesinde, kolaylıkla bir otomatik kapı sistemine sahip olabilirsiniz. Ayrıca, sahip olduğunuz bu otomatik kapı motoru sistemlerine, kolaylıkla aksesuar ekleyebilirsiniz. Bu eklediğiniz motor aksesuarları, otomatik kapı sisteminizi hem daha kullanışlı bir hale getirir hem de daha fazla güvenlik sağlar. Otomatik bahçe kapısı düzeneğine mutlaka eklenmesi gereken otomatik kapı motoru aksesuarları iki tanedir. Bu iki aksesuar sayesinde otomatik kapı sisteminize hem ekstra güvenlik hem de harekete karşı bir sensör eklemiş oluyorsunuz. Bu eklentiler bahçe kapısı modelleri ile de uyumlu. Böylelikle ister bahçe kapısı ister garaj girişi ister işyeri girişi isterseniz apartman girişi gibi her kapıda kolaylıkla kullanabiliyorsunuz.

 

Motor Aksesuarları Nelerdir?

Motor aksesuarları, bahçe kapı motoru sistemine eklenen ve hem güvenlik hem de emniyetin artmasını sağlayan eklentilerdir. Bahçe kapısı motoru sisteminin üstüne kolaylıkla takılırlar ve hemen kullanılmaya başlanırlar. Montaj işlemleri ve bakımları çok kolaydır.

 • LED flaşörler ya da bir diğer isimleri olan tepe lambaları,
 • Emniyet fotoseli takımları

 

LED Flaşör Nedir?

LED flaşör, otomatik kapı sistemleri aksesuarlarından en sık tercih edilenidir. Otomatik kapı motoru düzeneğinizin üst tarafına eklenen bir tepe lambasıdır aslında. Işık kaynağı bir LED lamba olduğu için, ciddi anlamda uzun bir ömüre sahiptir. Otomatik kapı sistemleri çalışır durumdayken sürekli yanıp söner ve bu sayede hem güvenliği arttırır hem de oluşabilecek kazaları en aza indirger.

 • Çok esnek bir çalışma düzeneğine sahiptir. 12V’tan başlayarak 230V enerjiye kadar geniş bir çalışma düzeneği vardır.
 • Kullanım ve montaj işlemi çok kolaydır. Sadece otomatik kapı motoru sistemine takılır ve direkt çalıştırılmaya başlanabilir.
 • Her kapı motoru düzeneğine uyumludur. Neredeyse hepsiyle sıkıntısız bir şekilde çalıştırılabilir.
 • Duvara da zemine de kolaylıkla monte edilebilir. Çok az yer kaplaması açısından büyük kolaylık sağlar.
 • Trafik kontrolü açısından kapı motoru düzeneğinize ciddi bir katkıda bulunur.
 • Bahçe kapısı motoru sisteminize eklendiği zaman, güvenliği ciddi bir şekilde arttırır.
 • Her türlü bahçe kapısı modeli ile uyumludur.

 

Emniyet Fotoseli Nedir?

Bahçe kapısı motoru sisteminize mutlaka eklemeniz gereken bir diğer sistem de emniyet fotoselidir. 15 metre mesafeye kadar olan engelleri kolaylıkla algılayabildiği için, ciddi bir güvenlik sağlamaktadır. Bahçe kapısının açılıp kapanma aşamalarında, araya birinin ya da bir şeyin sıkışmasını engeller. Otomatik kapı sistemini kullanarak yapılan giriş çıkış işlemlerinde araçların ya da yayaların sıkıntı yaşamasını engeller. İçerisindeki fotoselli ışık yardımıyla her türlü engeli en fazla 1 saniye içerisinde algılayabilme özelliğine sahiptir.

 • Yerli üretim ürünlerdir.
 • 12 ile 24V arası bir enerjiye ihtiyaç duyar. Bu da otomatik kapı motoru sisteminizin çalışırken etkilenmesini engeller.
 • 15 metreye kadar geniş bir algılama sistemi vardır.
 • Bütün engelleri en fazla 1 saniye içerisinde algılayabilir.
 • Her türlü hava koşuluna uygun bir şekilde çalışabilir. Bu yüzden sahip olduğunuz bahçe kapısı motoru ile kullandığınız zaman hiçbir sıkıntı yaşamazsınız.
 • -10 dereceden +50 dereceye kadar olan her sıcaklıkta kolaylıkla kullanılabilir. Bu sayede kolaylıkla otomatik bahçe kapısı sistemlerine eklenebilirler ve hemen kullanılabilirler.

 

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Kapimotor.com olarak, temel hedefimiz siz değerli müşterilerimizin ulaşılabilir otomatik kapı motoru fiyatları ile kolaylıkla bu sisteme sahip olmasıdır. Ayrıca sormak veya danışmak istediğiniz her konuda, dilediğiniz her zaman yardımcı olmak için hazır bir ekibe sahibiz. Ayrıca hem yerli hem de yurt dışından özel olarak tedarik ettiğimiz otomatik kapı sistemleri, hem her bütçe için uygun olarak sunulmaktadır hem de kolaylıkla kullanıma sahiplerdir. Bu yüzden de eğer otomatik kapı sistemleri satın almaya düşünüyorsanız mutlaka sitemize göz atmalısınız.