Gösterilen sonuç sayısı: 5

Göstermek 9 24 36

Panjur Motorları

Panjur sistemleri evlerimizi sıcak ve soğuk hava gibi çeşitli hava koşullarından koruyan sistemlerdir. Ayrıca panjur sistemleri camlarımız için de ekstra güvenlik sağlar. Fakat bu panjur sistemleri uzun yıllar boyunca manuel olarak kullanıldı. Bu yüzden de bu sistemlerin manuel olmasından dolayı çeşitli sıkıntılar da yaşandı. En başta panjur sistemlerini açıp kapama işlemi, sistemlerin ağırlığından dolayı çok fazla insan gücü gerektiriyor. Ayrıca panjur sistemlerinin ilkel yapısı nedeniyle açıp kapama işlemi için kullandığımız çeşitli halatlar, zamanla aşınıp kopabilirler. Bu tarz sorunlar dışında bu sistemlerin büyük ve ağır olması, sistemlerin tamiri açısından da çok zor işlemler gerektirir. Fakat otomatik panjur sistemleri ortaya çıkarak bu tarz sorunların tamamen önüne geçiyor. Bir de panjur motoru sayesinde ekstra avantaj ve kolaylık elde etmenizi sağlıyor. Otomatik panjur motoru size uzun süre sıkıntısız bir şekilde kullanım sağlar, periyodik bakımları düzenli olarak yapıldığında hiçbir sorun yaşamazsınız. Otomatik panjur sistemleri evlerinizin ısı kayıplarını önlediği gibi, sizlere yüksek miktarda enerji tasarrufu sağlayarak faturalarınızı azaltır. Üstelik panjur motoru sahip olduğunuz, şu an hali hazırda kullandığınız panjur sistemleriniz ile çok kolay uyum sağlar.

Panjur Motoru Seçimi

Otomatik panjur motoru seçimi dikkat etmeniz gereken bir noktadır. Fakat bu seçim gerekli bilgileri elde ettiğinizde hiç de zor değildir. Panjur motoru gücü bu konuda en önemli etkenlerden bir tanesidir. Panjur sistemlerinizin günlük kullanım sıklığınız, otomatik panjur motoru seçerken hangi güç de motora ihtiyaç duyacağınızın göstergesi olacaktır. Ayrıca panjur sistemlerinizin ağırlığı, boyutu gibi etkenler de panjur motoru seçimleriniz için ihtiyacınız olacak bilgilerdir. Bu bilgilerle sisteminiz için en doğru panjur motoru tercihinizi yaparak, uzun süreli ve sıkıntısız kullanım elde edersiniz. Otomatik panjur sistemleri kurulumu kolay ve basit işlemlerdir. Doğru motor tercihinizi gerçekleştirdiğiniz taktirde otomatik panjur sistemleri konusunda hiç sıkıntı yaşamazsınız.

Otomatik Panjur Sistemleri

Otomatik panjur sistemler, sizlere daha kolay ve konforlu bir hayat sunmaktadır. Panjur motoru ile otomatik hale getirmiş olduğunuz panjur sistemlerinizi, akıllı ev sisteminize de kolay bir şekilde entegre edebilirsiniz. Bu sayede otomatik panjur motoru akıllı ev sisteminize bağlanarak size çok daha kolay bir kullanım sunmaktadır. Akıllı ev sistemine sahip olmamanız durumunda endişe etmenize hiç gerek yok. Çünkü otomatik panjur sistemleri için özel olarak üretilen aksesuarlar ile sisteminizi modifiye etmeniz mümkün. Otomatik panjur kumandası sayesinde sisteminizi oturduğunuz yerden rahat bir biçimde kullanabilirsiniz. Otomatik panjur motoru ile uyumlu ups ekleyerek, her türlü elektrik kesintisi durumunda sisteminizi aksaklık yaşamadan kullanabilirsiniz. Otomatik panjur sistemleri bu kadar avantajlı ve kolay sistemlerken, panjur motoru seçimi ve satın alınması da zor olmamalı. Kapimotor.com üzerinden sizlere bu konu da öncü marka olan Remco panjur motoru ile hizmet vermekteyiz. Bir çok farklı otomatik panjur motoru arasından sisteminiz için en uygun motoru seçerek, kolayca satın alabilirsiniz.