Otomasyon

Otomatik Kapı Fiyatları Ne Kadar?

Otomatik Kapı Motoru Fiyatları

Otomatik kapı fiyatları ne kadar? Otomatik kapılar birçok yerde görebileceğiniz sensör özelliği ile açılıp kapanan ve algılama sistemleri gibi pek çok özelliği barındıran yapılarda tasarlanan ürünlerdir. Bu nedenle fiyatları değişken olup isteğe bağlı oluşan talebin sonrasında imalat kısmı süreciyle fiyat belirlenebilir. Tek kanatlı, çift kanatlı, algılama özellikli veya fotoselli gibi pek çok farklı detaylarda öne çıkan otomatik kapıların, site girişi ve bahçe kapılarında da öne çıkması mümkündür. Bunun yanı sıra kullanılan alan çok önemlidir. Alışveriş merkezlerinde camlı otomatik kapıların kullanıldığı çok görülse de bankalar, hastaneler ve özel işletmelerde de kullanılan bir ihtiyaçtır. Çünkü mekânın ve alanın otomatik ve kontrollü şekilde korunaklı kalmasını da sağlayan bir ürün niteliği taşımaktadır. Pek çok çeşidi olduğu için net bir fiyat belirtilmesi yanlış olacaktır.

Fotoselli Kayar Kapı Fiyatları

Fotoselli kayar kapı fiyatları kullanılacak alana göre tercih edilecek kapı özelliği ile öne çıkmaktadır. Fakat net bir fiyat belirtilmesi mümkün değildir. Öncelikle kullanılacak alana göre kapı ölçülerinin önemli rol oynadığı bilinse de kapının otomatik açılıp kapanmasında özelleştirme durumu uygulanacak ise fiyatı değişmektedir. Şifreli kapı sistemleri buna örnek olan bir durum olup fotoselli kapı sistemlerinde de öne çıkan bir durum olarak değerlendirilmektedir. Fotoselli kapılar sensör yardımıyla açılıp kapanan özellikte olup alışveriş merkezleri başta olmak üzere çeşitli iş yerleri, resmi kurumlar, özel konut gibi birçok yerde kullanılmaktadır.  

Otomatik Cam Kapı Fiyatları

Otomatik cam kapı fiyatları kapı sisteminde kullanılacak camın boyutu, seçimine göre değişiklik gösterirken kaç adet kullanılması gerektiği gibi durumlarında fiyatını değiştirdiği bilinmektedir. Otomatik cam kapılar birçok ofiste göreceğiniz gibi plaza türü yerlerde, hastanelerde, bankalarda ve alışveriş merkezlerinde sık şekilde kullanılan bir tercihtir. Bu kapılar aynı zamanda teleskopik kapı sistemlerine de uyum sağlamaktadır. Pek çok yönden alternatif kullanım özelliği sunan kapıların fiyatlarının değişken olması ürün yapısıyla ve modeliyle ilgili olduğu kadar markanın yıl içinde ekonomik sınırlar içinde belirlediği fiyat listesiyle de ilgili bir durumdur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir